GABLOTY REKLAMOWE

 

            Gabloty reklamowe dostępne w wersji jedno lub dwustronnej. Powierzchnia gabloty odpowiada znormalizowanej powierzchni afiszu reklamowego (patrz wymiar: 1720x1160). Cechą wyróżniającą te gabloty jest usytuowanie afisza reklamowego płytko, w odległości 20 mm od oszklenia drzwi, co daje lepszą widoczność i czytelność.

           Gablota na reklamy może być dodatkowo zaopatrzona w oświetlenie- lampkami fluoroscencyjnymi o dużej jasności- 58 wat każda zgodnie z obecnymi normami Wspólnoty Europejskiej.

           Gablota reklamowa to rozwiązanie zarówno dla firm promujących swoje usługi czy produkty, jak również dla miast. Gablota na reklamę może zostać wkomponowana w wiatę przystankową, zastępując jedną ze ścian bocznych. Spełniając swoją funkcję informacyjną stanowi urozmaicenie dla osób oczekujących na autobus czy tramwaj. Elegancka, bezpieczna gablota zewnętrzna to skuteczna reklama w mieście!

W ofercie znajdą Państwo również gabloty zewnętrzne i wewnętrzne reklamowe, ogłoszeniowe, informacyjne ( w celu otrzymania pełnej oferty prosimy o zapytanie o bezpłatny katalog produktów)

 

gablota vega

Gablota  VEGA

gablota dwustronna

Otwierana witryna
dwustronna

gablota na nóżce

Gablota reklamowa na nóżce

gablota flaga

Gablota reklamowa FLAGA

    

 

            Gabloty informacyjne czy też reklamowe odgrywają w codziennym życiu naprawdę dużą rolę. Dostępne są w różnego rodzaju formach, wersjach oraz rozmiarach. Różnorodne gabloty mogą być szczególnie przydatne dla wielu firm, które chcą w odpowiedni sposób wypromować swoje usługi oraz produkty. Gablota to także dobry sposób na przykład na promocję miasta. Gdzie można umieścić gabloty? Ich reklamowa forma świetnie sprawdzi się w wiacie przystankowej. Wówczas zastępuje ona jedną ze ścian bocznych. To powoduje, iż przyciąga ona uwagę osób, które oczekują na środek transportu.  Oferta dotycząca gablot jest bardzo szeroka i ciągle uzupełniania. Dzięki temu odpowiada ona na potrzeby każdego klienta. 

 

           Dzisiaj gabloty reklamowe są bardzo dobrym sposobem na wypromowanie różnego rodzaju towarów czy też usług. Dzisiaj dostępne są w różnych formach i wersjach. Dokładniej mówiąc – gabloty reklamowe można otrzymać m.in. w wersji dwustronnej oraz jednostronnej. Powierzchnia takiej gabloty odpowiada nierzadko powierzchni typowego afiszu reklamowego. Gabloty reklamowe powinny być umieszczone w taki sposób, aby były dobrze widoczne. Efekty są o wiele lepsze, kiedy gabloty reklamowe zaopatrzone są  w oświetlenie. Gdy daje odpowiednio dużą jasność, to reklama jest skuteczniejsza i bardziej przyciąga uwagę. Gabloty reklamowe stosuje dzisiaj naprawdę wiele firm. Ale nie tylko. To także świetny sposób na reklamę miast.

 

Gabloty reklamowe od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Gabloty w naszej ofercie:

  • Gablota VEGA
  • Witryna dwustronna
  • Gablota reklamowa na nóżce
  • Gablota FLAGA

 


Cena gablot zależna jest od wybranego modelu.