Gabloty informacyjne i ogłoszeniowe Vitincom ::

Gabloty zewnętrzne Vitincom

 

 

 Firma Top Group oferuje niezastąpione gabloty zewnętrzne. Idealnie nadają się na fasady budynków publicznych urzędów. Posiadamy w ofercie:

  • gabloty informacyjne
  • gabloty ogłoszeniowe
  • gabloty reklamowe

Gablota TRADITION

Gablota TRADITION

 Gablota CLASSIQUE

Gablota CLASSIQUE

Gablota 1000

Gablota 1000

Gablota 2000

Gablota 2000

Gablota 3000

Gablota 3000

Gablota reklamowa-podświetlana

Gablota reklamowa-podświetlana

Gablota TRADITION

Gablota TRADITION
dwudrzwiowa

Gablota 1000 dwudrzwiowa

Gablota 1000 dwudrzwiowa

 

Specyfikacja:

Gabloty zewnętrzne Vitincom zostały wyposażone opcjonalnie w:

  • bezpieczne szkło: szkło hartowane zgodne z normą BS EN 12150-1
  • plexi odporne na uderzenia:  przezroczyste oszklenie z organicznego tworzywa, odporne na promieniowanie ultrafioletowe UV. Materiał wykazuje się odpornością na uderzenia ISO 7032-2

 

 

 Wykończenie gablot:

 

 

ANODOWANE
 MALOWANE
 obróbka elektrochemiczna, która nadaje warstwę ochronną z tlenku aluminium o grubości 15 µm

Malowanie: natryskowe na mokro ciekłą farbą poliuretanową na bazie związku sieciowanego, natryskiwana pistoletem. Warstwa o grubości 30 µm, utwardzana w piecu, w temperaturze 80-100 °C.

Powlekanie proszkowe: z proszku poliestrowego stosowanego przy pomocy natrysku do grubości 60 µm, wypalany w piecu, w temperaturze 160-180ºC.

 

Wybór głębokości gablot:

  • płytkie- gdy zależy nam jedynie na przekazaniu informacji
  • głębsze- z możliwością zainstalowania oświetlenia. Prezentowany plakat wywiera większe wrażenie estetyczne na oglądających 

Oferta na gabloty wewnętrzne reklamowe, ogłoszeniowe, informacyjne tutaj

 

gabloty zewnętrzne


W ofercie gablot każdy klient znajdzie szeroką gamę produktów. Wiadomo, iż dzisiaj gabloty zewnętrzne są właściwie niezastąpione. Świetnie nadają się na fasady budynków publicznych czy urzędów. W ofercie każdy klient znajdzie gabloty informacyjne, ogłoszeniowe oraz reklamowe. To między innymi gabloty zewnętrzne oraz wewnętrzne. Gabloty są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, na zniszczenia oraz dewastacje. Specjalny materiał plexi jest odporny na uderzenia (przezroczyste oszklenie z organicznego tworzywa, które jest odporne na promieniowanie ultrafioletowe UV). Dodatkowo atutem gablot zewnętrznych jest uszczelnienie wykonane z elastomeru. Dzięki czemu zapobiega się kondensacji pary wodnej.