TABLICE REKLAMOWE

 

      Tablice  reklamowe to kolejne narzędzie spełniające funkcję łącznika pomiędzy administracją a społecznością miejską. Duża płaszczyzna reklamowa pozwala na zamieszczenie plakatów reklamowych, informacji o wydarzeniach kulturalnych w miastach. 

Tablice na reklamę mogą być uzupełnieniem do tablic informacyjnych, gdyż można je połączyć w jedną całość poprzez zastosowanie dodatkowego słupka. Reklama w mieście będzie bardziej widoczna i szybciej dotrze do odbiorcy.

Obecnie tablice miejskie odgrywają strategiczną rolę. Stanowią doskonałe narzędzie komunikacyjne.

W naszej ofercie znajdują się również tablice ścienne, przeznaczone dla miejsc, gdzie niemożliwe jest umieszczenie jej na chodniku, czy placu.

Oferta obejmuje następujące tablice reklamowe:  (pełna oferta dostępna w bezpłatnym katalogu wysyłanym do klienta na życzenie)

Tablica z tabliczką tytułową

 Tablica bez tabliczki tytułowej

 

 tablice reklamowe


Tablice reklamowe to kolejne narzędzie, które odgrywa ogromną rolę jako łącznik pomiędzy mieszkańcami miasta a jego administracją. Płaszczyzna reklamowa jest spora, a to pozwala na zamieszczanie plakatów reklamowych czy też informacji o wydarzeniach kulturalnych w miastach. Tablice reklamowe bardzo często są uzupełnieniem tablic informacyjnych. Można je ze sobą połączyć za pomocą dodatkowego słupka. Reklama w mieście będzie o wiele bardziej czytelna i widoczna, a to sprawi iż szybko trafi do odbiorcy. Dzisiaj tablice reklamowe odgrywają strategiczną rolę. Cenione przede wszystkim jako skuteczne narzędzie komunikacyjne.

 

Tablice informacyjne od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Tablice w naszej ofercie:

  • Tablica reklamowa z tytułem
  • Tablica reklamowa bez tytułu
  • Tablica reklamowa ścienna

Cena tablic zależna jest od wybranego modelu.