Gabloty reklamowe dostępne w wersji jedno lub dwustronnej. Powierzchnia gabloty odpowiada znormalizowanej powierzchni afiszu reklamowego (patrz wymiar: 1720×1160). Cechą wyróżniającą te gabloty jest usytuowanie afisza reklamowego płytko, w odległości 20 mm od oszklenia drzwi, co daje lepszą widoczność i czytelność.

Gablota na reklamy może być dodatkowo zaopatrzona w oświetlenie- lampkami fluoroscencyjnymi o dużej jasności- 58 wat każda zgodnie z obecnymi normami Wspólnoty Europejskiej.

Gablota reklamowa to rozwiązanie zarówno dla firm promujących swoje usługi czy produkty, jak również dla miast. Gablota na reklamę może zostać wkomponowana w wiatę przystankową, zastępując jedną ze ścian bocznych. Spełniając swoją funkcję informacyjną stanowi urozmaicenie dla osób oczekujących na autobus czy tramwaj. Elegancka, bezpieczna gablota zewnętrzna to skuteczna reklama w mieście!

W ofercie znajdą Państwo również gabloty zewnętrzne i wewnętrzne reklamowe, ogłoszeniowe, informacyjne (w celu otrzymania pełnej oferty prosimy o zapytanie o bezpłatny katalog produktów)

gablota vega

Gablota  VEGA

gablota dwustronna

Otwierana witryna
dwustronna

gablota na nóżce

Gablota reklamowa na nóżce

gablota flaga

Gablota reklamowa FLAGA

Gabloty informacyjne czy też reklamowe odgrywają w codziennym życiu naprawdę dużą rolę. Dostępne są w różnego rodzaju formach, wersjach oraz rozmiarach. Różnorodne gabloty mogą być szczególnie przydatne dla wielu firm, które chcą w odpowiedni sposób wypromować swoje usługi oraz produkty. Gablota to także dobry sposób na przykład na promocję miasta. Gdzie można umieścić gabloty? Ich reklamowa forma świetnie sprawdzi się w wiacie przystankowej. Wówczas zastępuje ona jedną ze ścian bocznych. To powoduje, iż przyciąga ona uwagę osób, które oczekują na środek transportu.  Oferta dotycząca gablot jest bardzo szeroka i ciągle uzupełniania. Dzięki temu odpowiada ona na potrzeby każdego klienta.

Dzisiaj gabloty reklamowe są bardzo dobrym sposobem na wypromowanie różnego rodzaju towarów czy też usług. Dzisiaj dostępne są w różnych formach i wersjach. Dokładniej mówiąc – gabloty reklamowe można otrzymać m.in. w wersji dwustronnej oraz jednostronnej. Powierzchnia takiej gabloty odpowiada nierzadko powierzchni typowego afiszu reklamowego. Gabloty reklamowe powinny być umieszczone w taki sposób, aby były dobrze widoczne. Efekty są o wiele lepsze, kiedy gabloty reklamowe zaopatrzone są  w oświetlenie. Gdy daje odpowiednio dużą jasność, to reklama jest skuteczniejsza i bardziej przyciąga uwagę. Gabloty reklamowe stosuje dzisiaj naprawdę wiele firm. Ale nie tylko. To także świetny sposób na reklamę miast.

 

Gabloty reklamowe od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Gabloty w naszej ofercie:

  • Gablota VEGA
  • Witryna dwustronna
  • Gablota reklamowa na nóżce
  • Gablota FLAGA

 

Cena gablot zależna jest od wybranego modelu.

 

 

 

Nasze gabloty realizujemy w całej Polsce:

– gabloty reklamowe Dolnośląskie – Wrocław

– gabloty reklamowe Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz i Toruń

– gabloty reklamowe Lubelskie – Lublin

– gabloty reklamowe Lubuskie – Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

– gabloty reklamowe Łódzkie – Łódź

– gabloty reklamowe Małopolskie – Kraków

– gabloty reklamowe Mazowieckie – Warszawa

– gabloty reklamowe Opolskie – Opole

– gabloty reklamowe Podkarpackie – Rzeszów

– gabloty reklamowe Podlaskie – Białystok

– gabloty reklamowe Pomorskie – Gdańsk

– gabloty reklamowe Śląskie – Katowice

– gabloty reklamowe Świętokrzyskie – Kielce

– gabloty reklamowe Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn

– gabloty reklamowe Wielkopolskie – Poznań

– gabloty reklamowe Zachodniopomorskie – Szczecin

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik