ŁAWKA DREWNIANA SILAOS


Przedstawiamy nową linie elementów architektury miejskiej. Do naszej oferty wchodzą nowoczesne ekologiczne ławki drewniane.

EKOLOGICZNE ŁAWKI Z OPARCIEM

 1. Nasze ławki z oparciem Silaos  zostały wyprodukowane z dębu i posiadają Certyfikat PEFC (Program for the Endorsement of Forest Certification Schemes). Jest to Certyfikat programu na rzecz zagospodarowania zasobów leśnych. Tym samym przyczyniamy się do wspierania gospodarki leśnej. Drewno wykorzystane przy produkcji naszego wyrobu – ławka z oparciem nie jest w żaden sposób przetwarzane dlatego też nie wywołuje żadnych negatywnych skutków dla naszego środowiska naturalnego. Drewna egzotyczne, w odróżnieniu od dębiny, są tańsze ale powodują katastrofalne skutki w następstwie rabunkowej wycinki lasów. Z kolei drewno sosnowe, podczas utylizacji, wymaga zastosowania bardzo szkodliwych technik spopielania.
 2. Ławka drewniana z oparciem Silaos produkowana jest ze stali, która jest materiałem w 100% odnawialnym. Przy czym 25% stali wykorzystanej do produkcji naszej ławki z oparciem pochodzi z recyklingu.
 3. Do wykończenia drewna używamy bejcy na bazie wody, które trwale chronią drewno przed szkodliwymi warunkami, pozostając przy tym nieszkodliwymi dla środowiska naturalnego.
 4. Nasze opakowania to kartony, które w 100% pochodzą z recyklingu.

Ławka z oparciem SILAOS:

Dane techniczne:

 • długość:
  1. 2 miejscowa 1200 mm
  2. 3 miejscowa 1800 mm
 • głębokość siedziska : 400 mm
 • wysokość oparcia: 866 mm
 • odległość siedziska od ziemi: 440 mm
 • do wyboru z podłokietnikami bądź bez
 • montaż poprzez antykradzieżowe kołki mocujące
Ławka drewniana Silaos
Ławka Silaos wymiary
Opcje Bez podłokietnika Podłokietnik klasyczny
dł. 1200 mm 209601 209611
dł. 1800 mm 209602 209612

Skomponuj swój zestaw: Linia Silaos to:

ławka z oparciem, ławka bez oparcia, stolik drewniany, szezlong drewniany, krzesło drewniane, kosz drewniany

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108
Kategorie: Ławki

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik