Pachołki uliczne to wersja słupków, ale o wyższych parametrach wytrzymałości. Pachołki są nie tylko masywniejsze, ale również wytrzymałe na wstrząsy o mocy do 6000 J.

Proponujemy następujące pachołki:

4 opcje prezentowane, w zależności od wyboru gałek dekoracyjnych linii: CITY, AGORA, KULA, EUROPA dają możliwość uzupełnienia o pozostałe elementy architektury miejskiej jak: ławki, kosze na śmieci, wiaty przystankowe z poszczególnych linii miejskich. Dostępne 2 długości pachołków. Część z nich posiada specjalne tulejki, zapewniające efekt scalenia z podłożem.

Innym nowatorskim rozwiązaniem jest system pozwalający na wysuwanie i chowanie pachołka w podłożu, w zależności od potrzeb. Umożliwi to w dozwolonych przez nas ramach czasowych wjazd samochodów.

Nowoczesne wzory, elegancki, klasyczny wygląd dopasowuje pachołki na drogi do każdego rodzaju otoczenia. Występują w ofercie w kilku wersjach kolorystycznych wg naszej palety kolorów RAL. Często traktowane, jako pachołki przemysłowe przy magazynach firmowych, halach produkcyjnych, wyznaczają tory ruchu pojazdów na terenie placu. firmy. Na osiedlach mieszkaniowych, terenach szkół, przy alejkach parkowych pachołki wjazdowe regulują ruch, bądź go wstrzymują.

Pachołki drogowe w naszej ofercie:Pachołki uliczne od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

  • Pachołki drogowe nieruchome – dane techniczne pachołków mogą Państwo sprawdzić tutaj
  • Pachołki uliczne ruchome – dane techniczne pachołków mogą Państwo sprawdzić tutaj
  • Pachołki drogowe wysuwane – dane techniczne pachołków mogą Państwo sprawdzić tutaj
  • Pachołki uliczne anty-taranowe – dane techniczne pachołków mogą Państwo sprawdzić tutaj
  • Pachołki uliczne Conviviale okrągłe – dane techniczne pachołków mogą Państwo sprawdzić tutaj

Cena pachołków zależna jest od wybranego modelu.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik