Wiata dla palaczypalarnia zewnętrzna

Brak pomysłu na znalezienie dogodnego miejsca dla pracowników palących? Nasze wiaty-palarnie zewnętrzne dostosowane są do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę producenta palarni.

Wiata dla palaczy – proste i solidne konstrukcje dla osób palących

Prowadząc własną firmę, należy liczyć się z tym, że część pracowników, będzie palić, aby zapewnić komfort sobie i współpracownikom warto zainwestować w funkcjonalne rozwiązanie, jakim są wiaty dla palaczy.

Palarnie zewnętrzne stanowią dobre wyjście z sytuacji, godząc tym samym interesy osób palących z osobami niepalącymi. Nasza firma oferuje szeroki wybór modeli, które z łatwością dopasują Państwo do swoich potrzeb.

Palarnie zewnętrzne wobec przepisów prawnych

Właściwe wdrożenie przepisów dotyczących palenia w miejscu pracy, to zadanie dla pracodawcy. Oczywiście przepisy nie wymuszaj konieczności zezwolenia swoim pracownikom na planie w miejscu pracy, jednak większość pracodawców, chcąc wyjść naprzeciw swoim pracownikom, wyznacza te szczególne miejsca.

Firmy, jeśli zdecydują się na umożliwienie swoim pracownikom palenia w czasie pracy, są zobowiązane do wyznaczenia szczególnego miejsca, w trosce o ochronę zdrowia pracowników niepalących, klientów, czy gości przebywających wewnątrz firmy, to już reguluje ustawa z 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych w art. 5 ust. 1, która zabrania palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych w pomieszczeniach zakładu pracy.

Pracodawcy muszą zatem stworzyć strefy dla palących w obszarach firmy i wyraźnie oddzielić je od stref dla niepalących. Nie zawsze jest to możliwe w budynku firmowym, idealnym rozwiązaniem okazują się wówczas nowoczesne wiaty dla palaczy.

Wiaty palarnie według najwyższych standardów

Wiata dla palących musi spełniać najwyższe standardy i przede wszystkim stanowić ochronę otoczenia przed szkodliwymi skutkami dymu papierosowego. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, które umożliwiają idealne dopasowanie produktu do oczekiwań i możliwości, także przestrzennych.

Popularnym modelem palarni papierosów jest wiata przemysłowa, której konstrukcja pozwala na umieszczenie jej przy halach produkcyjnych czy magazynach, natomiast wiata dla palących CUBE LIGHT, czy STIL ze względu na wygląd, sprawdzi się przy biurach firmowych.

Palarnie zewnętrzne producent TopGroup

Palarnia zewnętrzna powinna nie tylko chronić osoby niepalące przed szkodliwym wpływem dymu papierosowego, ale także stanowić ochronę dla osób palących przed wiatrem, deszczem, czy zimnem. Nasze najlepsze produkty są najczęściej wykonane z profili stalowych, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo, zadaszone, a także z oszkleniem bocznym dodatkowo, zabezpieczają użytkowników palarni zewnętrznej przed warunkami atmosferycznymi, wyjątek stanowi konstrukcja STYL z dachem, ale bez bocznych szyb.

W trosce o komfort i funkcjonalność nasze wiaty dla palących są wykonane z najwyższej jakości elementów bezpiecznych i stabilnych.

Co należy wziąć pod uwagę podczas zakupu wiaty dla palaczy?

 • Po pierwsze odpowiednia wielkość: rozmiar tego typu schronienia dla palaczy, powinien być dopasowany do wielkości firmy, im większe przedsiębiorstwo, tym większa ilość pracowników, w tym osób palących. Palenie zazwyczaj odbywa się w przerwie w miłym towarzystwie, dlatego palarnie papierosów powinny zmieścić przynajmniej kilka osób jednocześnie, dla przykładu nasze palarnie zewnętrzne klasyczne dostępne są w dwóch wersjach długości 2500 i 5000.

 • Po drugie wysokojakościowe materiały: w naszej ofercie znajdą Państwo, tylko najwyższej jakości konstrukcje, znaczenie ma także sposób malowania, co sprawia, że produkty są bardziej odporne na warunki atmosferyczne i korozję.

 • Po trzecie komfort: większość produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie, posiada dachy oraz ściany boczne, dzięki czemu wiata dla palaczy stanowić będzie skuteczną ochronę przed złymi warunkami pogodowymi.

 • Po czwarte indywidualny projekt: ceny palarni zewnętrznych w naszej firmie są uzależnione od indywidualnego projektu, który tworzymy wraz z każdym naszym klientem. Indywidualne podejście to gwarancja najwyższego zadowolenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Palarnia papierosów – TopGroup producent palarni

Nasza oferta palarni jest doskonałym rozwiązaniem! Wiaty dla palących polepszą organizację i atmosferę pracy.

Kabiny dla palących to doskonałe rozwiązanie wobec nowych przepisów prawnych. Tym samym bardzo dobrze wkomponują się w otoczenie firmy. Kabiny dla palaczy pozwalają stworzyć niezależne miejsca dla osób palących. Jako producent palarni mamy świadomość wymagań klientów, dlatego nasze produkty są najwyższej jakości.

Palarnia wolnostojąca zewnętrzna to wygoda. Sprawdź sam. Zapytaj o cenę.

W naszej ofercie posiadamy wiaty dla palaczy w wersji:

 • kabiny dla palaczy Klasyczne
 • kabiny dla palaczy Przemysłowe
 • kabiny dla palaczy Perfect
 • kabiny dla palaczy Koliber
 • kabiny dla palaczy LUX
 • kabiny dla palaczy Eco

Wiaty dla palących –  palarnie zewnętrzne klasyczne dostępne są w dwóch wersjach długości 2500 i 5000, wiata do palenia papierosów przemysłowa jest dostępna tylko w jednym wymiarze, natomiast palarnia zewnętrzna Perfect i palarnia Koliber dostępna jest w kilku wersjach wymiarów.

Wersją prostą, ekonomiczną jest palarnia przemysłowa. Konstrukcja palarni wykonana z aluminium. Doskonale pasuje do otoczenia firm przemysłowych, przy magazynach, halach produkcyjnych. Palarnia zewnętrzna skutecznie chroni osoby palące przed złymi czynnikami atmosferycznymi: wiatrem, deszczem. Wiaty dla palących w wersji klasycznej to konstrukcja nowoczesna, a zarazem bardzo funkcjonalna. Możliwe jest uzupełnienie o akcesoria tj.: ławeczka, ławka podpórka, kosz z popielniczką,

Wiaty palarnie – Cena

Cena wiat zależy od wybranej kolekcji a także indywidualnych ustaleń związanych z jej wyposażeniem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego aby ustalić szczegóły oferty i cen.

Kolekcja wiat zewnętrznych w ofercie producenta palarni

 • wiaty palarnie PERFECT
 • wiaty palarnie KOLIBER
 • wiaty palarnie KLASYCZNE
 • wiaty palarnie ECO
 • wiaty palarnie COMBINED
 • wiaty palarnie CUBE
 • wiaty palarnie CUBE light
 • wiaty palarnie SMOKE
 • wiaty palarnie STIL
 • wiaty PRZEMYSŁOWE
 • wiaty palarnie LUX
 • wiaty palarnie SMOKEBIKE
 • wiaty palarnie NOVA
 • wiaty palarnie MEDIOLAN
 • wiaty palarnie COBO
 • wiaty palarnie COMBO
 • wiaty palarnie FLAT
 • Opinie klientów o naszych palarniach:

“Oferta producenta palarni TopGroup była na tyle konkurencyjna, że postanowiliśmy z niej skorzystać. Osoby palące w naszej firmie chwalą wykonanie wiaty także i my jesteśmy zadowoleni.”

Łukasz, Wadowice

“Chyba w każdej firmie znajdą się osoby palące. W końcu przyszedł czas by zakupić wiatę dla palących i zamontować ją pod budynkiem firmy. Szukając wykonawcy trafiliśmy na producenta TopGroup. To był bardzo dobry wybór, tanio i  profesjonalnie wykonali dla nas zamówienie.”

Sylwester, Bochnia

“Palarnia zewnętrzna na zamówienie dotarła w spodziewanym stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy tego producenta.”

“Palarnia którą zamówiliśmy spełnia nasze wszystkie oczekiwania. Dziękujemy za dobrą współpracę.”

Daniel, Zamość

Palarnie zewnętrzne – przykłady realizacji: 

wiata palarnia LUX TopGroup wiata palarnia LUX 4 TopGroup
wiata palarnia LUX 6 TopGroup wiata palarnia LUX 2 TopGroup
wiata palarnia smokebike TopGroup wiata palarnia 8 TopGroup
wiata palarnia LUX 7 TopGroup wiata palarnia ECO TopGroup
wiata palarnia z korytarzem TopGroup wiata palarnia zamykana TopGroup
wiata palarnia z korytarzem nowoczesna TopGroup wiata palarnia zamykana TopGroup
wiata palarnia LUX 3 TopGroup  wiata palarnia koliber TopGroup
wiata palarnia koliber 2 TopGroup wiata palarnia eco TopGroup
wiata palarnia eco 1 TopGroup
wiata palarnia LUX 9 TopGroup wiata palarnia LUX 8 TopGroup
wiata palarnia LUX 5 TopGroup
Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik