TABLICA WYBORCZA


W naszej ofercie sprzęt wyborczy. Prezentujemy tablice wyborcze pozwalające na umieszczenie plakatów wyborczych, komunikatów, obwieszczeń. Informacje umieszczone na tablicach wyborczych będą doskonale widoczne.

Tablica wyborcza dostępna w 2 wersjach. Dodatkowymi elementami pozwalającymi na dogodny montaż są tuleje służące do wbetonowania tablic na stałe bądź nóżki stalowe. Kolejnym rozwiązaniem jest betonowy bloczek, którym można umieścić tablicę.

Zalecamy, aby tablice na nóżkach oraz w bloczkach betonowych dodatkowo przyczepić, tak aby w momencie silnego wiatru nie przewróciły się.

Dane techniczne: Tablic wyborczych

  • tablice wyborcze w 2 wymiarach: dla 1 kandydata wys. 1700 mm x szer. 1000 mm; dla 2 kandydatów wys. 1700 mm x szer. 1500 mm
  • wysokość całkowita 2300 mm
  • tablica wyborcza wykonana została z rurki o śr. 35 mm
  • tablice wyborcze posiadają powierzchnię ekspozycyjną z blachy 12/10 ocynkowanej ogniowo 
  • blacha z powierzchnią przeznaczoną na umieszczenie numerów
  • tablice wyborcze można ze sobą łączyć w “linii” lub w formie “kiosku”

Wykończenie:

  • ocynkowane

Opcjonalnie:

  • odkręcane nogi
  • tuleje do wbetonowania (wys. 180 mm), wyposażone w osłonę otworu, aby nie gromadził się piasek lub pył po zdemontowaniu tablic
  • płyty betonowe 
Tablice wyborcze klasyczne
Opcje Nr kat.
tablica na 1 kandydata 205000
tablica na 2 kandydatów 205010
odkręcane nogi dla rury Ø 35 mm 205020
tuleja dla rury Ø 35 mm 204287
płyta betonowa 205029

Tablice wyborcze producent

Tablice wyborcze są nieodłącznym elementem procesu wyborczego, umożliwiającym kandydatom i partiom politycznym prezentację swoich kandydatur oraz programów wyborczych.

Tablice wyborcze służą do informowania wyborców o kandydatach oraz ich programach wyborczych. To miejsce, gdzie kandydaci i partie mogą umieszczać plakaty, banery, ulotki i inne materiały promocyjne.

Tablice wyborcze są zazwyczaj umieszczane w wyznaczonych miejscach publicznych, takich jak place, ulice, czy inne przestrzenie ogólnodostępne. Lokalizacja ta jest zazwyczaj regulowana przepisami prawa wyborczego.

W wielu krajach istnieją przepisy regulujące umieszczanie tablic wyborczych, w tym zasady dotyczące czasu umieszczania i usuwania materiałów wyborczych, jak również wymogi dotyczące treści i formy plakatów.

W demokratycznych systemach wyborczych istotne jest zapewnienie równego dostępu do tablic wyborczych wszystkim kandydatom i partiom, aby zapewnić uczciwą i demokratyczną rywalizację.

W niektórych krajach organy wyborcze lub lokalne władze odpowiedzialne są za nadzór nad tablicami wyborczymi i egzekwowanie przepisów dotyczących ich umieszczania i usuwania.

Tablice wyborcze są kluczowym narzędziem w procesie wyborczym, umożliwiającym wyborcom zapoznanie się z kandydatami i ich programami. Zapewniają one również przejrzystość i uczciwość procesu wyborczego, dlatego też ich umieszczanie i zarządzanie nimi są ważnymi elementami organizacji wyborów.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108
Kategorie: Sprzęt wyborczy

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik