SZLABANY WJAZDOWE I PARKINGOWE

W naszej ofercie szlabany, sprawdzone ograniczenia wjazdu do prywatnych posesji firm. Dostępnych jest kilka opcji: szlaban na kółkach, szlaban podnoszony oraz szlaban teleskopowy o długości dostosowywanej do każdej szerokości drogi.

Szlabany drogowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Szlabany w naszej ofercie: 

 • Szlaban obrotowy
 • Szlaban na kółkach
 • Szlaban aluminiowy

Cena szlabanów drogowych zależna jest od wybranego modelu.
Nasze szlabany realizujemy w całej Polsce:

– szlabany Dolnośląskie – Wrocław

– szlabany Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz i Toruń

– szlabany Lubelskie – Lublin

– szlabany Lubuskie – Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

– szlabany Łódzkie – Łódź

– szlabany Małopolskie – Kraków

– szlabany Mazowieckie – Warszawa

– szlabany Opolskie – Opole

– szlabany Podkarpackie – Rzeszów

– szlabany Podlaskie – Białystok

– szlabany Pomorskie – Gdańsk

– szlabany Śląskie – Katowice

– szlabany Świętokrzyskie – Kielce

– szlabany Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn

– szlabany Wielkopolskie – Poznań

– szlabany Zachodniopomorskie – Szczecin

Zobacz szlaban leśny.

 • Producent szlabanów wjazdowych

Szlabany, niezależnie czy będą to szlabany parkingowe, kolejowe, drogowe, czy wjazdowe, mają jedno zadanie, a mianowicie kierowanie dostępem do konkretnych miejsc. Przy pomocy szlabanu drogowego skutecznie przeprowadzimy kontrolę wjazdu i wyjazdu pojazdów, a także zadbamy o bezpieczeństwo. W ofercie Toparchitektura znajdą Państwo szeroki wybór szlabanów do wielu zastosowań.

 • Szlabany drogowe – postaw na bezpieczeństwo

Szlabany drogowe, aby mogły spełniać swoje zadanie, powinny być odpowiednio skonstruowane i widoczne, tak aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie szlabany parkingowe, drogowe, a także szlabany kolejowe, w zależności od modelu zostały wykonane z najwyższej jakości metalu, stali, lub w lżejszej wersji z aluminium, wszystkie natomiast charakteryzują się kolorem biały z odblaskowymi pasami w kolorze czerwonym, dzięki czemu są nie tylko bezpieczne, ale spełniają także ustalone normy.

 • Szlabany parkingowe zastosowanie

Szlabany drogowe informują kierowców o możliwości przejazdu lub jej braku, dlatego znajdują szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzą się na przejazdach kolejowych, prywatnych posesjach, lasach, parkingach, czy osiedlach, wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba poinformowania o ograniczeniu ruchu pojazdów nieupoważnionych. W przypadku szlabanu kolejowego jest to kwestia bezpieczeństwa i ochrony życia i zdrowia kierowców, pasażerów, a także osób poruszających się pieszo.

 • Producent szlabanów kolejowych – oferta

Toparchitektura jako producent szlabanów parkingowych, drogowych, kolejowych, a także wjazdowych, stawi na najlepszej jakości komponenty, z których wykonane są nasze produkty. Zależy nam na Państwa wygodzie. Szlabany przez nas wykonane, są nie tylko bezpieczne, ale również trwałe, dzięki czemu pomimo różnych warunków atmosferycznych służą niezmiennie przez wiele lat. Dodatkową ich zaletą jest cena, tego typu proste, ale skuteczne rozwiązania, są tańszą alternatywą dla urządzeń elektromechanicznych.

 • Nasza oferta obejmuje szlabany:

 • Szlaban obrotowy uniwersalny- idealny dla dróg o szerokości od 3 do 5 metrów, wykonany z wysokiej jakości rur stalowych, lakierowany na biało z czerwonymi pasami odblaskowymi. Możliwość zamykania na kłódkę, na życzenie klienta, dodatkowy słupek podpierający. Sprawdzi się np. jako szlaban drogowy, czy szlaban parkingowy.

 • Szlaban na kółkach- możliwość dopasowania odpowiedniej wielkości (od 6 do 8 metrów), zamontowane kółka ułatwiają przesuwanie szlabanu, podczas otwierania. Stabilna, odporna, metalowa konstrukcja, lakierowana na biało, uzupełniona o odblaskowe czerwone pasy. Sprawdzi się jako szlaban wjazdowy, np. osiedlowy.

 • Szlaban aluminiowy- aluminiowa konstrukcja, to nie tylko stabilność, ale również lżejsza alternatywa do szlabanów wjazdowych wykonanych ze stali. Proste podnoszenia, możliwość zamykania przy pomocy zawleczki i kłódki, w kolorze białym z czerwonymi odblaskowymi pasami.

Każdy z przedstawionych w ofercie szlabanów, postaramy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań, ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania. Ceny naszych produktów ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik