SZLABAN OBROTOWY UNIWERSALNY


Przedstawiamy szlaban obrotowy uniwersalny – szlaban teleskopowy, który jest dostosowywany do każdej szerokości drogi a także może funkcjonować jako szlaban leśny.

Szlaban obrotowy uniwersalny to rozwiązanie dla ograniczenia wjazdu  dla dróg o szerokości od 3 do 5 m.

Dane techniczne szlabanów:

 • uniwersalny model szlabanu dla dróg od 3 do 5 metrów
 • wykonany z rur stalowych 70×40 mm i 60×30 mm
 • szlaban teleskopowy zamykany na kłódkę dostarczoną w zestawie
 • opcja: dodatkowy słupek podpierający szlaban w położeniu otwartym w zestawie

Wykończenie:

 • szlaban lakierowany w kolorze białym na warstwie cynku
 • szlaban dodatkowo posiada czerwone paski odblaskowe

Montaż:

 • mocowanie na płytach  za pomocą specjalnych kotew dostarczanych w zestawie

szlaban leśny producent

Opcjenr kat.
szlaban obrotowy uniwersalny203190
zestaw montażowy202613
 • Szlaban leśny producent

Prezentowany szlaban może spełniać funkcję szlabanu leśnego. Cena szlabanu jest uzależniona od indywidualnych parametrów uzgodnionych w zamówieniu. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

 • Szlaban obrotowy, jakiego szukasz

Szlabany obrotowe znajdują zastosowanie, wtedy kiedy chcemy zagrodzić wjazd, informując tym samym, o braku możliwości przejazdu. Szczególne dobrze funkcjonują, jako szlabany leśne, które uniemożliwiają zmotoryzowanym użytkownikom wjechanie np. w głąb lasu. Dlatego znajdują zastosowanie także w nadleśnictwie. Szlaban obrotowy, dostępny w naszej ofercie można dostosować do szerokości drogi od 3 do 5 metrów.

 • Jak wybrać najlepszy szlaban obrotowy?

Szukając najlepszego szlabanu obrotowego, powinniśmy konkretnie wiedzieć, gdzie ma się znaleźć. Jeśli w tym miejscu nie ma możliwości zasilania, wówczas pozostaje nam uniwersalny szlaban ręczny. To doskonałe rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby instalowania zaawansowanego urządzenia elektrycznego. Producenci, szlaban obrotowy, polecają w miejscach, takich jak lasy, w których należy poinformować o braku możliwości wjazdu.

Podczas wyboru szlabanu leśnego należy znać także szerokość drogi na, której zamierzamy go umieścić, wówczas dostosujemy odpowiednią długość ramienia. Szlaban leśny- obrotowy dopasujemy do wjazdu o długości od 3 metrów do 5.

 • Szlaban drewniany obrotowy

W naszej ofercie znajdą Państwo bezpieczne szlabany obrotowe, które lakierowane na biało, uzupełnione o czerwone, odblaskowe paski, będą widoczne nawet nocą. Jeżeli interesuje Państwa szlaban drewniany, także zrealizujemy zamówienie.

 • Jak zrobić szlaban z drewna? Jak zrobić szlaban obrotowy?

Jesteśmy producentem szlabanów i wiemy jak zrobić szlaban z drewna, który będzie bezpieczny i funkcjonalny. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu wyceny szlabanu drewnianego według Państwa potrzeb.

 • Konstrukcja szlabanu obrotowego oraz sposób zamykania

Szlabany obrotowe, zostały wykonane z wysokogatunkowych, lakierowanych, rur stalowych, zamykane na kłódkę, znajdującą się w zestawi.

Sposób montażu naszych uniwersalnych szlabanów obrotowych:

 • na płytach, przy pomocy specjalnych kotew, posiadający, możliwość montażu dodatkowego słupka ograniczającego szlaban leśny w pozycji otwartej.

 • TopGroup najlepszy producent szlabanów obrotowych

Nasza firma specjalizuje się w szeroko rozumianej architekturze miejskiej. Wszystkie nasze produkty w tym szlabany leśne, są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Zależy nam nie tylko na funkcjonalności, ale także bezpieczeństwie oraz w szczególności zadowoleniu naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dopasowując produkty do Państwa potrzeb.

 • Szlaban leśny cena – ile kosztuje szlaban?

Uniwersalne szlabany obrotowe, idealnie spełniają swoje zadanie jako szlabany leśne. Cena naszych produktów jest uzależniona od indywidualnych ustaleń z klientem, biorąc pod uwagę szczegółowe parametry. Jesteśmy producentem z doświadczeniem w branży, który szczególnie dba o zadowolenie naszych klientów, dlatego ofertę i cenę ustalamy indywidualnie, podchodząc do każdego z projektów.

W celu przedstawienia szczegółowej oferty oraz ceny zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108
Kategorie: Szlabany

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik