Tablice informacyjne służą do ułatwienia komunikacji pomiędzy administracją miejską a społecznością. Zostały wyposażone w specjalną, zamykaną gablotę dostępną w kilku wymiarach i wersjach kolorystycznych (elementy mocowań mogą być innego koloru niż cała tablica).

Tablica na informacje w zależności od Państwa potrzeb może być wyposażona w tabliczkę tytułową (czystą bądź z napisem wskazanym na zamówienie).

Gablota informacyjna może być jedno lub dwustronna. W ofercie znajduje się opcja tablicy informacyjnej ściennej.

Zastosowano dekoracyjne mocowania oraz 4 gałki do wyboru z linii: CITY, AGORA, KULA, EUROPA. Daje to możliwość uzupełnienia o inne elementy architektury miejskiej z wybranej linii.

Tablice miejskie są idealnym narzędziem dostarczania informacji dotyczących wydarzeń kulturalnych, przekazywania ogłoszeń, obwieszczeń dla mieszkańców miasta czy wsi.

Posiadamy tablice informacyjne w następujących wzorach: (pełna oferta tablic dostępna w bezpłatnym katalogu wysyłanym do klienta na życzenie)

Tablica z tabliczką tytułową

Tablica bez tabliczki tytułowej

 

Tablica informacyjna ścienna

tablice informacyjne

Tablice informacyjne mają w codziennym życiu naprawdę duże znaczenie. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że tego typu tablice znacznie ułatwiają komunikację pomiędzy administracją miejską a mieszkańcami? W ofercie każdy znajdzie tablice informacyjne, które zostały wyposażone w zamykaną gablotę, która dostępna jest w kilku wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Na przykład można zamówić taką tablicę informacyjną, w której elementy mocowań mogą być innego koloru niż cała tablica. Tablica tego typu, wedle życzenia klienta, może być wyposażona w tabliczkę tytułową (czystą albo z napisem takim, jakie wskaże klient podczas zamówienia). Dostępna w ofercie gablota informacyjna może być jedno lub dwustronna.

tablice ogłoszeniowe

Tablice ogłoszeniowe dostępne są dzisiaj w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach. Wszystko zależy od indywidualnego zamówienia klienta. Tablice ogłoszeniowe mogą zawierać także np. tabliczkę tytułową. Może ona być czysta, albo zawierać napis zgodny z życzeniem klienta. Tablice ogłoszeniowe dostępne w ofercie to tablice jednostronne, jak również dwustronne. W ofercie znaleźć można także opcję tablicy ogłoszeniowej (informacyjnej) ściennej. W produkcji stosuje się dekoracyjne mocowania oraz cztery gałki do wyboru linii: CITY, AGORA, KULA, EUROPA. Tablice ogłoszeniowe świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Mogą być idealnym narzędziem do dostarczania informacji na temat wydarzeń kulturalnych, przekazywania ogłoszeń lub obwieszczeń dla mieszkańców wsi oraz miast.

Tablice informacyjne od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Tablice w naszej ofercie:

  • Tablica z tytułem
  • Tablica bez tytułu
  • Tablica ścienna

Cena tablic zależna jest od wybranego modelu.

Nasze tablice realizujemy w całej Polsce:

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Dolnośląskie – Wrocław

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz i Toruń

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Lubelskie – Lublin

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Lubuskie – Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Łódzkie – Łódź

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Małopolskie – Kraków

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Mazowieckie – Warszawa

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Opolskie – Opole

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Podkarpackie – Rzeszów

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Podlaskie – Białystok

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Pomorskie – Gdańsk

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Śląskie – Katowice

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Świętokrzyskie – Kielce

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Wielkopolskie – Poznań

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne Zachodniopomorskie – Szczecin

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik