Oferta przystanków autobusowych od producenta TopGroup

Przystanek autobusowy – wizytówka zarówno miast, jak i wsi. Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych wiat z naszej oferty. Dostępne wiaty autobusowe posiadają kilka opcji długości. Do wyboru na słupkach kwadratowych i okrągłych.

Zadaszenie wykonane najczęściej z poliwęglanu. Opcjonalnie wiata przystankowa może posiadać ściany boczne, czyli tzw. oszalowanie boczne bądź nie. Stworzona została możliwość zastąpienia w wiatach przystankowych ściany bocznej gablotą reklamową czy informacyjną, co uprzyjemni moment oczekiwania na autobus czy tramwaj.

Przystanki autobusowe zostały wyposażone w rozkłady jazdy – w zależności od modelu mogą to być ramki aluminiowe o grubości 30 mm. Oszklenie ramki to plexi odporne na uderzenia. Każda z ramek posiada zamek na dwa klucze.

Każdy przystanek autobusowy można uzupełnić o jedną z ławeczek z naszej oferty oraz kosze i kubły na śmieci.

 • Wiaty przystankowe ze szkłem 5mm

 • Wiaty przystankowe ze szkłem hartowanym 6 mm i 8mm

Proponujemy następujące modele wiat przystankowych PREMIUM prosto od producenta:

 • Wiaty przystankowe z okrągłymi słupkami

 • Wiaty przystankowe ze słupkami kwadratowymi

 • Wiaty przystankowe Conviviale – Nowa Linia wiat przystankowych

Jesteśmy producentem wiat oraz małej architektury miejskiej z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy setki projektów w wielu miastach w Polsce. Nasze wiaty świetnie komponują się w różnego rodzaju zagospodarowaniu. Wykonane z materiałów najwyższej jakości spełniają swoje zadania przez wiele lat. Szkło hartowane o grubości 5 lub 8 mm jest bardzo wytrzymałym elementem wyposażenia. Mają Państwo także możliwość wyboru kształtu słupków: okrągłego bądź kwadratowego. Dodatkowym elementem wyposażenia może być też gablota informacyjna czy też kosz na śmieci. Cena jest uzależniona od rodzaju wiaty. W celu poznania cennika zapraszamy do kontaktu. Produkcja wiat odbywa się na zamówienie.

 • Cennik wiat przystankowych – ile kosztuje przystanek autobusowy?

Cena wiaty przystankowej zależna jest od wybranej kolekcji oraz indywidualnych ustaleń dotyczących jej wyposażenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów oferty i cen.

 • Opinie  klientów o producencie TopGroup:

“Skorzystaliśmy z oferty producenta TopGroup w ramach wymiany wiat przystanków w naszym mieście. Oferta firmy okazałą się najbardziej dostosowana do naszych potrzeb. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych przystanków w naszym mieście”

Adam, Warszawa

 “Nowe przystanki autobusowe od firmy TopGroup wyglądają bardzo estetycznie. Dzięki nim nasze miasto wzbogaciło się o kolejne nowoczesne elementy architektury miejskiej. Nie bez przyczyny wybraliśmy ofertę Top Architektura. Zaważyła na tym cena i jakość produktów”

Łukasz, Kraków

“Nowoczesne wiaty autobusowe, które zakupiliśmy od TopGroup spełniają nasze założenia jakościowe i wizerunkowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy”

Paweł, Bytom

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z producentem wiat TopGroup w zakresie dostarczonej do nas wiaty. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem firmy ale przekonała nas oferta indywidualnego podejścia do naszej firmy.”

Anna, Łódź

“Naszą współpracę możemy opisać w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta”

Daniel, Poznań

Oceniamy współpracę z producentem TopGroup na piątkę. Spełnili nasze oczekiwania chociaż jesteśmy bardzo wymagający. Wiaty miały być tanie ale solidnie wykonane i tak też się stało. Bardzo szeroki wybór asortymenty to zdecydowany plus firmy

Wojtek, Wrocław

A jednak można tanio, dobrze i w przystępnej cenie. Modernizacja przystanków od firmy TopGroup się opłaca. Polecam

Ewa, Świebodzice

Możemy z całą pewnością polecić usługi firmyTopGroup. Zamówiliśmy u nich wiatę Tauri. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i cena wyróżniająca się na tle konkurencji skłoniły nas do podpisania umowy.

Damian, Śląsk

Chcielibyśmy podziękować firmie TopGroup za kompleksowe podejście do klienta. Zamówione tanie wiaty przystankowe dotarły do nas w ekspresowym tempie dzięki czemu mogliśmy wymienić przystanki autobusowe na tanie i nowe.

Łukasz, Gdańsk

Ocena 5/5. Pełen profesjonalizm, nowoczesne podejście, nowoczesne wiaty przystankowe spełniają nasze wymagania.

Piotr, Radom

Oby więcej takich firm jak TopGroup. Warto było zamówić u nich wiatę ze szkłem hartowanym. Solidnie wykonany produkt, przystępny cennik, tanio, solidnie i na czas. Dzięki!

Adam, Mazowieckie

“Wzorowy kontakt i realizacja zamówienia przez firmę TopGroup. Tanie wiaty autobusowe od producenta zrealizowane w przystępnej cenie i najważniejsze dla nas w krótkim czasie.”

Dawid, Wrocław

“Wiata na przystanek autobusowy bardzo szybko wyprodukowana i cena również bardzo dobra. Jesteśmy zadowoleni i pozdrawiamy.”

Łukasz, Dolnośląskie

“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i zakupionej wiaty. Polecam tego producenta wiat.”

Bartosz, Łódź

“Wiata autobusowa firmy TopGroup świetnie sprawdza się na co dzień. Produkt bez zarzutu.”

Adrian, Mazowsze

W naszej ofercie znajdą Państwo także elementy dodatkowego wyposażenia przystanków takie jak:

 • kosze na śmieci
 • ławki drewniane
 • gabloty na reklamy
 • rozkłady jazdy
 • metalowe słupki
 • znaki przystankowe
 • gabloty informacyjne

Zapraszamy do sprawdzenia naszego katalogu wiat przystankowych –> tutaj

Przykłady realizacji wiat przystankowych TOPGROUP

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik