Producent wiat przystankowych TopGroup

Przystanek autobusowy – wizytówka zarówno miast, jak i wsi. Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych wiat z naszej oferty. Dostępne wiaty autobusowe posiadają kilka opcji długości. Do wyboru na słupkach kwadratowych i okrągłych.

Zadaszenie wykonane najczęściej z poliwęglanu. Opcjonalnie wiata przystankowa może posiadać ściany boczne, czyli tzw. oszalowanie boczne bądź nie. Stworzona została możliwość zastąpienia w wiatach przystankowych ściany bocznej gablotą reklamową czy informacyjną, co uprzyjemni moment oczekiwania na autobus czy tramwaj.

Przystanki autobusowe zostały wyposażone w rozkłady jazdy – w zależności od modelu mogą to być ramki aluminiowe o grubości 30 mm. Oszklenie ramki to plexi odporne na uderzenia. Każda z ramek posiada zamek na dwa klucze.

Każdy przystanek autobusowy można uzupełnić o jedną z ławeczek z naszej oferty oraz kosze i kubły na śmieci.

  • Wiaty ze szkłem 5mm
  Wiata ECO 1 przystankowa
  Wiaty przystankowe
  ECO 1
  • Wiaty ze szkłem hartowanym 6 mm i 8mm

  Wiaty premium:

  • Wiaty z okrągłymi słupkami
  • Wiaty ze słupkami kwadratowymi
  • Wiaty Conviviale – nowa linia
  • Wygodne i bezpieczne wiaty

  Czekanie może być wyczerpujące, szczególnie kiedy właśnie spóźniłeś się na autobus. Dobrze jest również, jeśli po ciężkim dniu w pracy możesz usiąść, czekając na przystanku autobusowym. Nie najlepsza pogoda, może zaskoczyć Cię w każdej chwili i całkowicie zepsuć Twój nastrój. Nie łatwo jest skrócić czas oczekiwania na przyjazd autobusu, ale można to oczekiwanie uprzyjemnić. Wiaty przystankowe w naszym sklepie, zapewniają mieszkańcom niezwykły komfort i ochronę przed deszczem. Jako producent stawiamy na pierwszym miejscu komfort, a także bezpieczeństwo, choć nie jest nam obce również wysokie poczucie estetyki, w naszych produktach.
  Najlepsze przystanki autobusowe to nie tylko takie, które doskonale wpiszą się w architekturę, ale przede wszystkim, takie, które służyć będą jako przyjemne i wygodne miejsce oczekiwania na transport.

  • Różne formy wiat przystankowych

  Nie ma tylko jednego rodzaju wiat przystankowych, dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie produktu, do potrzeb, oczekiwań, a także możliwości i konkretnego miejsca. Jako producenci wiat przystankowych oferujemy produkty, które różnią się wielkością, konstrukcją czy materiałem wykonania. Ceny produktów są uzależnione w głównej mierze właśnie od wyboru konkretnego modelu przystanku autobusowego, a także indywidualnych ustaleń z klientem.
  Katalog wiat przystankowych obejmuje modele:
  • ze szkłem 5 mm lub 6-8 mm, klasyczne, zadaszone,
  • ze słupkami kwadratowymi oraz słupkami okrągłymi,
  • ze ściankami bocznymi, oraz bez,
  • o bardzo klasycznym wyglądzie, a także bardziej nowoczesne.
  Ponadto każdy oferowany przez nas przystanek autobusowy mogą Państwo uzupełnić o wybrane z naszej oferty kosze na śmieci.

  • Materiały i konstrukcje wykonania przystanków autobusowych

  Toparchitektura to nowoczesny producent wiat przystankowych, stawiający na funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygląd, dlatego też nasze nowoczesne przystanki autobusowe są wykonywane z najwyższej jakości elementów, najczęściej o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji z profili stalowych, malowanych proszkowo. Ściany wiat przystankowych wypełnione są natomiast szkłem hartowanym, czy tzw. szkłem bezpiecznym. Dachy naszych produktów są wykonywane z odpornego, poliwęglanu, także z filtrem UV.
  W zależności od potrzeb klienta konstrukcje przystanków autobusowych posiadają trzy ściany, dwie, jedną lub w ogóle. Materiały są bezpieczne i certyfikowane, komfort i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

  • Wiaty ze szkłem 5mm
  • Wiaty ze szkłem hartowanym 6 mm i 8mm
  • Proponujemy następujące modele wiat przystankowych PREMIUM prosto od producenta:
  • Wiaty z okrągłymi słupkami
  • Wiaty Conviviale – Nowa Linia wiat przystankowych

  • Przystanek autobusowy wizytówka miasta i wsi

  Przystanek autobusowy to także ważna część architektury, dlatego jego odpowiednie dopasowanie pod względem wizualnym jest jak najbardziej uzasadnione. Można śmiało stwierdzić, że wiaty przystankowe stanowią niemałą wizytówkę miasta, czy wsi. Umieszczane w wielu widocznych miejscach, zaraz przy drogach, mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także po prostu ładne.

  Spośród naszych produktów mogą Państwo wybrać klasyczne wiaty, cieszące się dużą popularnością, jak model TAURI czy TAURI 1, czy nieco bardziej nowoczesne jak COBO lub UNICORN. Poszukując modelu idealnego do aglomeracji miejskich, ale także na wsiach, czy miejscowościach turystycznych, warto rozważyć eleganckie, a zarazem funkcjonalne przystanki autobusowe z okrągłymi słupkami, jak model Durance- Province.

  Jesteśmy producentem wiat oraz małej architektury miejskiej z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy setki projektów w wielu miastach w Polsce. Nasze wiaty świetnie komponują się w różnego rodzaju zagospodarowaniu. Wykonane z materiałów najwyższej jakości spełniają swoje zadania przez wiele lat. Szkło hartowane o grubości 5 lub 8 mm jest bardzo wytrzymałym elementem wyposażenia. Mają Państwo także możliwość wyboru kształtu słupków: okrągłego bądź kwadratowego. Dodatkowym elementem wyposażenia może być też gablota informacyjna czy też kosz na śmieci. Cena jest uzależniona od rodzaju wiaty. W celu poznania cennika zapraszamy do kontaktu. Produkcja wiat odbywa się na zamówienie.

  • Wiaty przystankowe CENA – ile kosztuje przystanek autobusowy?

  Cena wiaty zależna jest od wybranej kolekcji oraz indywidualnych ustaleń dotyczących jej wyposażenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego ceny są kwestią charakterystyczną każdego wyjątkowego projektu.

  Czynniki, które wpływają na cenę produktów to między innymi:

  • wybrany model

  • wymiary wiaty

  • kolor

  • transport

  • indywidualne ustalenia z klientem

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów oferty i cen.

  • Opinie  klientów o producencie TopGroup:

  Skorzystaliśmy z oferty producenta TopGroup w ramach wymiany wiat przystanków w naszym mieście. Oferta firmy okazałą się najbardziej dostosowana do naszych potrzeb. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych przystanków w naszym mieście.
  Adam
  Warszawa
  Nowe przystanki autobusowe od firmy TopGroup wyglądają bardzo estetycznie. Dzięki nim nasze miasto wzbogaciło się o kolejne nowoczesne elementy architektury miejskiej. Nie bez przyczyny wybraliśmy ofertę Top Architektura. Zaważyła na tym cena i jakość produktów.
  Łukasz
  Kraków
  Nowoczesne wiaty autobusowe, które zakupiliśmy od TopGroup spełniają nasze założenia jakościowe i wizerunkowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
  Paweł
  Bytom
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z producentem wiat TopGroup w zakresie dostarczonej do nas wiaty. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem firmy ale przekonała nas oferta indywidualnego podejścia do naszej firmy.
  Anna
  Łódź
  Naszą współpracę możemy opisać w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.
  Daniel
  Poznań
  A jednak można tanio, dobrze i w przystępnej cenie. Modernizacja przystanków od firmy TopGroup się opłaca. Polecam!
  Ewa
  Świebodzice
  Oceniamy współpracę z producentem TopGroup na piątkę. Spełnili nasze oczekiwania chociaż jesteśmy bardzo wymagający. Wiaty miały być tanie ale solidnie wykonane i tak też się stało. Bardzo szeroki wybór asortymenty to zdecydowany plus firmy
  Wojtek
  Wrocław
  Możemy z całą pewnością polecić usługi firmyTopGroup. Zamówiliśmy u nich wiatę Tauri. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i cena wyróżniająca się na tle konkurencji skłoniły nas do podpisania umowy
  Damian
  Śląsk
  Chcielibyśmy podziękować firmie TopGroup za kompleksowe podejście do klienta. Zamówione tanie wiaty przystankowe dotarły do nas w ekspresowym tempie dzięki czemu mogliśmy wymienić przystanki autobusowe na tanie i nowe.
  Łukasz
  Gdańsk
  Ocena 5/5. Pełen profesjonalizm, nowoczesne podejście, nowoczesne wiaty przystankowe spełniają nasze wymagania.
  Piotr
  Radom
  Oby więcej takich firm jak TopGroup. Warto było zamówić u nich wiatę ze szkłem hartowanym. Solidnie wykonany produkt, przystępny cennik, tanio, solidnie i na czas. Dzięki!
  Adam
  Mazowieckie
  Wzorowy kontakt i realizacja zamówienia przez firmę TopGroup. Tanie wiaty autobusowe od producenta zrealizowane w przystępnej cenie i najważniejsze dla nas w krótkim czasie.
  Dawid
  Wrocław
  Wiata na przystanek autobusowy bardzo szybko wyprodukowana i cena również bardzo dobra. Jesteśmy zadowoleni i pozdrawiamy.
  Łukasz
  Dolnośląskie
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i zakupionej wiaty. Polecam tego producenta wiat.
  Bartosz
  Łódź
  Wiata autobusowa firmy TopGroup świetnie sprawdza się na co dzień. Produkt bez zarzutu.
  Adrian
  Mazowsze

  Przykłady realizacji wiat TOPGROUP

  Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

  Napisz do nas

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik