• Wiata rowerowa – oferta producenta TopGroup

Solidna wiata na rower chroni przed złymi warunkami pogodowymi tj. przed deszczem, wiatrem, nadmiernym
nasłonecznieniem.

Prosta konstrukcja dostępna w kilku wzorach, pozwala na bezpieczne pozostawienie roweru. Obecnie sport odgrywa w naszym
życiu coraz większą rolę. Sport rowerowy rozwinął się w ostatnim czasie, jako propagowanie ekologicznego i zdrowego
trybu życia. Dlatego też wiata ochronna na rowery to rozwiązanie innowacyjne, które cieszy się coraz większym
zainteresowaniem w naszym kraju.

Nasza firma jako producent wiat rowerowych wychodzi naprzód Państwa oczekiwań prezentując produkt najwyższej jakości.

 • Producent wiat rowerowych – najlepsza oferta

Obecnie widok wiat rowerowych, w miastach, ale także na wsiach, nikogo nie dziwi. Moda na przesiadanie się z podróżowania autem, czy komunikacją miejską na podróżowanie znacznie ekologiczniejszym środkiem transportu, jakim jest rower, nie słabnie. Tego typu trend, sprawił, również, że takie rozwiązania jak wiaty rowerowe, stały się o wiele bardziej popularne.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór wiat na rowery, które stanowić będą dobrą ochronę dla ekologicznych pojazdów

 • Bezpieczna, funkcjonalna i mocna drewniana wiata na rowery

Wiata na rowery ma za zadanie, ochronić pozostawione w niej pojazdy, przed panującymi na dworze warunkami atmosferycznymi, dzięki pozostawieniu roweru w wiacie, nie musimy obawiać się, że jak wrócimy, będzie mokry, brudny, czy nagrzany od słońca, a dalsze podróżowanie, nie będzie możliwe.

Nasza firma to wiodący producent wiat, w tym wiat rowerowych. W naszej ofercie znajdą Państwo modele o konstrukcjach stalowych, z osłonami z poliwęglanu, jak np. w przypadku wiaty rowerowej CYCLE, czy ECO, szybami ze szkła hartowanego, które jest znacznie bezpieczniejsze i odporniejsze niż zwykłe szkło, np. Cube Light, czy jak w przypadku drewnianej wiaty rowerowej UNICORN z elementami drewnianymi. Wiata rowerowa drewniana to również element naszej oferty. Jeżeli interesuje Państwa wiata na rowery drewniana, zapraszamy do zapoznania się z kolekcją UNICORN.

 • Wiaty rowerowe producent wiat z zadaszeniem.

Niezależnie od tego, na jaki model się Państwo zdecydujecie jako producent wiat rowerowych, z wieloletnim doświadczeniem w branży dbamy szczególnie o bezpieczeństwo i precyzję wykonania. Całość naszych konstrukcji jest przemyślana, a użyte komponenty najwyższej jakości, dzięki temu wiaty rowerowe, stanowią ochronę pojazdów, przez długi czas.

 • Wiaty na rowery – dopasuj ją idealnie

Wiaty na rowery to doskonałe rozwiązanie, przy biurach, szkołach, czy uczelniach, wszędzie tam, gdzie chętnie podróżujemy jednośladami. Takie wiaty najczęściej spotykamy w widocznych miejscach, dlatego warto dopasować je również pod względem wizualnym. W naszym sklepie oferujemy różne modele wiat rowerowych, od tych bardzo klasycznych jak wiata rowerowa HALF, MULTI, czy ROW, po te bardziej nowoczesne, jak WENECJA i ARROW. Coraz większą popularnością w większych miastach, a także w obszarach wiejskich cieszy się drewniana wiata rowerowa, jak DREW i UNICORN, z elementami drewna, idealne połączenie nowoczesności i natury.

Nasze wiaty rowerowe w większości malowane są proszkowo z możliwością wyboru koloru z dostępnej palety RAL. W przypadku ścian wykonanych z poliwęglanu komorowego również istnieje możliwość doboru jednego z 3 kolorów.

Taki wybór otwiera perspektywę, na dopasowanie wiaty na rowery do miejsca i jego architektury, która stworzy spójną całość

 • Wiata rowerowa cena – ile kosztuje?

Toparchitektura to producent małej architektury i wiat, w tym wiat rowerowych. Wszystkie swoje produkty wykonujemy z wielką starannością, dostosowując się do wymogów naszych klientów. Dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i szczególny. Cena wiat rowerowych jest uzależniona od

 • indywidualnego projektu

 • konkretnego modelu

 • użytych materiałów

 • transportu

W celu ustalenia szczegółów, ceny, a także odpowiedzi na pytania zapraszamy do kontaktu.

Cena wiat rowerowych zależy od wybranej kolekcji a także indywidualnych ustaleń związanych z jej wyposażeniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego aby ustalić szczegóły oferty i cen.

 • Kolekcja wiat rowerowych w naszej ofercie:

 • wiaty TYP ŁUKOWY
 • wiaty CYCLE
 • wiaty ROW
 • wiaty SMOKEBIKE
 • wiaty CONVIVIALE
 • wiaty WENECJA
 • wiaty TRAKT
 • wiaty ARROW
 • wiaty MEDIOLAN
 • wiaty DREW
 • wiaty HALF
 • wiaty PÓŁKSIĘŻYC
 • wiaty ECO
 • wiaty ŁUKOWA
 • wiaty DEKO
 • wiaty MULTI
 • wiaty COMBINED
 • wiaty QUADRO
 • wiaty ŁUKOWA XXL
 • Opinie naszych klientów o wiatach rowerowych

“Postanowiliśmy kupić wiatę na rowery od producenta TopGroup. O decyzji skorzystania z oferty zadecydowała nie
tylko cena ale głównie jakość i atrakcyjność oferty. Polecamy współpracę.”

Cezary, Poznań

“Bardzo dziękujemy za profesjonalne wykonanie zlecenia na wiatę. Będziemy mieli gdzie schować rowery przez deszczem
i śniegiem. Pozdrawiamy!”

Ania, Lublin

“Cenimy sobie współpracę z producentem TopGroup za profesjonalizm, ludzkie podejście do klienta, fachową pomoc i
wiedzę. Na pewno kupimy w tej firmie jeszcze nie jedną wiatę.”

“Bardzo dobrze skonstruowana wiata. Nie mamy żadnych uwag do jakości wykonania.”

Łukasz, Warszawa

“Wiata na rower jest taka jaką zamówiliśmy. Bardzo miła współpraca z firmą TopGroup.”

Jerzy, Poznań

 • Wiaty na rowery – przykłady realizacji: 

wiata rowerowa smokebike WIATA ROWEROWA TOPGROUP
wiata rowerowa smokebike 7  WIATA ROWEROWA topgroup
WIATA ROWEROWA TOPGROUP WIATA ROWEROWA topgroup
 wiata rowerowa typ łukowy WIATA ROWEROWA TOPGROUP
wiata rowerowa half TopGroup WIATA ROWEROWA TOPGROUP
wiata rowerowa typ łukowy 2 TopGroup WIATA ROWEROWA TOPGROUP
Wiata rowerowa topgroup  WIATA ROWEROWA TOPGROUP
WIATA ROWEROWA TOPGROUP WIATA ROWEROWA TOPGROUP
WIATA ROWEROWA TOPGROUP
WIATA ROWEROWA TOPGROUP


Miejski krajobraz to nie tylko budynki, bloki, samochody itp. Wśród elementów charakterystycznych dla miast, miasteczek oraz wielkich aglomeracji znajdują się również tzw. wiaty rowerowe, które stanowią przede wszystkim schronienie jednośladów. Oczywiście specyficzna konstrukcja, zadaszenia czyli właśnie wiata rowerowa jest elementem charakterystycznym nie tylko dla miast, terenów zabudowanych. Każdy dostawca, producent wiat rowerowych ma zatem w swojej ofercie pełen asortyment rozwiązań w tym zakresie. Wiaty rowerowe mogą mieć różne gabaryty, właściwości technologiczne, parametry. Ponieważ stanowią istotny element miejskiej architektury istotne będzie również wzornictwo, do którego producent wiat rowerowych oraz potencjalni odbiorcy, przywiązują dużą wagę. W zależności od miejsca w którym jest usytuowana, wiata rowerowa może stanowić jedynie zadaszenia na specjalnej, mocnej konstrukcji. Może być również duża przestronna, zabudowana z boków, ze ściankami np. z hartowanego szkła. Jeśli chodzi o wzornictwo wiaty rowerowe mogą być proste, estetyczne, ale widzimy często również efektowne konstrukcje zadaszone kopułą, w różnych kolorach.
Każdy rowerzysta docenia zapewne schronienie jakie zapewniają wiaty rowerowe. Szczególnie jeśli warunki atmosferyczne nie sprzyjają , pada deszcz, śnieg, wieje wiatr albo wręcz przeciwnie świeci ostre słońce. Wówczas właśnie element komunikacji, architektury miejskiej jakim jest wiata rowerowa stanowi idealne miejsce, aby ukryć rower przed chodem czy znaleźć cień. Oczywiście najistotniejsze kryteria jeśli chodzi o ten element to stabilność, jakość wykonania, zastosowane materiały, technologie, odpowiednie gabaryty i konstrukcja. Producent wiat rowerowych oferuje zatem przede wszystkim odpowiedni wybór pod kątem zastosowanych profili. Mogą być stalowe, aluminiowe, zawsze są odpowiednio zabezpieczane, ocynkowane czy lakierowane, co chroni je przed korozją. Wiata rowerowa może wyglądać różnie, mieć określone wymiary, w zależności od miejsca przeznaczenia. Niewielkie zadaszone konstrukcje bez ścianek widujemy na przykład na peronach, wąskich pasażach. Producent wiat rowerowych używa najczęściej zabudowy ścianek z hartowanego szkła albo płyt z poliwęglanu.
Firmy, które zajmują się produkcją elementów architektury prezentują swoją ofertę za pośrednictwem Internetu. Na stronie WWW, można znaleźć kompleksowe informacje, specyfikację produktów oraz związanych z nimi usług. Jednym z oferowanych elementów są wiaty rowerowe w szerokim wyborze, różnorodne pod względem przeznaczenia, parametrów, technologii, zastosowanych materiałów oraz gabarytów. Wiata rowerowa jest konstrukcją, którą wykorzystuje się zarówno w dużych aglomeracjach w centrum czy na obrzeżach. Małe miasteczka czy perony dworców, tu również rowerzyści korzystają ze schronienia dla jednośladów jakie zapewnia wiata rowerowa. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wiaty rowerowe mogą wyglądać różnie. Niektóre konstrukcje są duże, przestronne, zabudowane z boków oraz z tyłu. Takie rozwiązania znakomicie sprawdzą się na otwartych przestrzeniach, przedmieściach. Producent wiat rowerowych ma w swojej ofercie również konstrukcje, które można ustawić dla pasażerów w centrum miasta, czyli tam gdzie tego miejsca będzie zdecydowanie mniej. W takiej sytuacji producent wiat rowerowych może zaoferować zadaszenia, nie obudowane ścianami, ale zapewniające jednak schronienie pasażerom.
W architekturze miejskiej można znaleźc wiaty rowerowe, czyli specjalnie zaprojektowane oraz wykonane konstrukcje, które docenia zapewne większość rowerzystów. Duże zabudowane wiaty rowerowe, ze ściankami z hartowanego szkła, płyt poliwęglanowych zapewnią ochronę przed wiatrem, deszczem, śniegiem, dają cień w upalne letnie dni. Pamiętajmy bowiem, że wiata rowerowa jest również elementem powszechnie spotykanym na peronach dworców autobusowych oraz kolejowych. A zatem producent wiat rowerowych zapewnia potencjalnym odbiorcom pełen wachlarz możliwości, oferuje różnorodne konstrukcje. W tym również wiaty rowerowe przestronne, zabudowane, efektowne pod względem wzornictwa. Wiata rowerowa może także stanowić jedynie stabilną konstrukcję, która jest tylko zadaszona, bez osłony sianej bocznych oraz tylnej.
W ofercie dostawców elementów architektury miejskiej bardzo istotny element stanowią niewątpliwie wiaty rowerowe. Chyba trudno wyobrazić sobie dziś krajobraz miast, aglomeracji, miasteczek bez tych specyficznych, ale jakże praktycznych konstrukcji. Zapewne każdy rowerzysta docenia wiaty rowerowe. Kompleksowo działający producent wiat rowerowych zapewnia szeroki wybór rozwiązań w tym zakresie. Wiadomo bowiem, że wiata rowerowa to nie jeden model typ, gabaryty czy technologia wykonania. Również wzornictwo, jakie zapewnia producent wiat rowerowych różnicuje ten specyficzny asortyment. Na podmiejskich osiedlach w newralgicznych, ważnych rejonach miast stają efektowne wiaty rowerowe, przestronne, zaprojektowane ze szczególną starannością.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik