DREWNIANA WIATA ŚMIETNIKOWA


Nowy, funkcjonalny produkt – osłony śmietnikowe (wiaty śmietnikowe drewniane), które pozwolą ukryć nieprzyjemny widok kontenerów na odpady komunalne. Jeśli chcą Państwo wykonać osłony z innych materiałów blacha, poliwęglan komorowy itp. prosimy o kontakt.

Dane techniczne: Osłon śmietnikowych – wiat

 • konstrukcja modułowa osłon śmietnikowych pozwala dopasować je do naszych potrzeb
 • dobór ilości słupków oraz ścianek pozwoli na stworzenie wiaty śmietnikowej na miarę

Słupki do wiat:

 • do wyboru trzy rodzaje słupków: słupek podstawowy, końcowy i narożny
 • stal ocynkowana ogniowo, opcjonalnie ocynkowana ogniowo i malowana według palety RAL
 • wysokość 1500 mm
 • montaż na płytach regulowanych lub stałych, do wyboru

Dwa materiały paneli:

– z laminatu kompaktowego o gr. 13 mm

 • wysokość 1200 mm (7 listew)
 • dwie długości: 750 lub 1500 mm
 • dwa wykończenia do wyboru: jasny dąb lub mahoń

– ze stali o grubości 2 mm

 • wysokość 1200 mm
 • długość 750 mm
 • dwa dostępne wykończenia: Olbia i Wenecja, stal ocynkowana ogniowo i malowana wg palety RAL

Modułowa osłona śmietnikowa

Osłony śmietnikowe

OpcjeOcynk ogniowyMalowanie / ocynk ogniowy
RegulowanyStałyRegulowanyStały
słupek podstawowy na płycie 208098208097208198208197
słupek narożny na płycie208083208082208183208182
słupek końcowy na płycie208087208084208187208184

OpcjeNr kat.
oszalowanie z laminatu kompaktowego
długość 750 mm208096
długość 1500 mm208095
oszalowanie ze stali
Olbia – dł. 750 m208088
Wenecja – dł. 750 mm208089

WIATY ŚMIETNIKOWE DREWNIANE OD PRODUCENTA TOP GROUP. ZAPYTAJ O CENĘ, ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM I KATALOGIEM PRODUKTÓW.

Drewniana wiata śmietnikowa – oferta

Kontenery na śmieci to obraz przy wielu blokach i kamienicach, a także przy domach czy firmach. Niestety nie da się ukryć, że nie jest to ładny widok, a kontenery na śmieci, mogą skutecznie zepsuć nawet najbardziej dopracowaną przestrzeń. Idealnym i przede wszystkim estetycznym rozwiązaniem są wiaty śmietnikowe drewniane, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Funkcjonalne i estetyczne wiaty śmietnikowe drewniane

Drewniana wiata na śmietnik dostępna w naszej ofercie, będzie stanowiła doskonałą, funkcjonalną osłonę kontenerów na śmieci, dzięki czemu skutecznie zasłonimy nie najlepszy widok, dbając tym samym o estetykę przestrzeni, przy blokach, kamienicach, prywatnych domach, czy nawet firmach. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest odpowiednie zabezpieczenie. Kontenery, które zostaną umieszczone w wiacie śmietnikowej drewnianej, są odpowiednio zabezpieczone, przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie podczas silnego wiatru, nie będzie ryzyka przewrócenia pojemników. Pomimo braku zadaszenia boczne ścianki skutecznie osłaniają także od opadów. Jedna wiata, a tak wiele funkcji.

Drewniana wiata śmietnikowa – konstrukcja

Toparchitektura jako producent małej architektury miejskiej dba szczególnie o bezpieczeństwo, jakość wykonania oraz estetykę. Również w przypadku wiaty śmietnikowej drewnianej zadbaliśmy o konstrukcję wykonania. Drewniana wiata śmietnikowa powinna być stabilna i trwała, odporna na warunki atmosferyczne, na które zostaje wystawiona oraz uszkodzenia mechaniczne. O takie właśnie szczegóły dbamy jako producent najwyższej klasy wiat.

Wiata śmietnikowa drewniana – szyta na miarę

Nasze drewniane wiaty śmietnikowe mają modułową konstrukcję, co daje klientom możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który będzie spełniał ich oczekiwania w 100% Najlepiej dopasujemy je również pod względem wizualnym. W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane wiaty śmietnikowe, w kolorach jasny dąb i mahoń, można do nich także dopasować trzy rodzaje słupków:

 • słupek podstawowy

 • końcowy

 • narożny

Na Państwa życzenie ocynkowane ogniowo możemy pomalować na jeden z wybranych kolorów z palety RAL. W naszej ofercie oprócz drewnianych wiat śmietnikowych znajdą Państwo również wykończenia ze stali o grubości 2 mm. Indywidualny projekt pozwala na odpowiednie dopasowanie do całej infrastruktury, dzięki czemu stworzymy spójną całość, a nieprzyjemny widok kontenerów nie będzie już straszyć.

Drewniana wiata na śmietnik- cena

Cena dostępnych w naszym sklepie produktów jest uzależniona od wielu parametrów, w przypadku wiat śmietnikowych, między innymi od wielkości, materiału wykonania paneli, czy wybranego koloru. Z tego powodu ustalamy ceny indywidualnie z Państwem podczas tworzenia projektu. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108
Kategorie: Wiaty śmietnikowe

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik