WIATA ŚMIETNIKOWA


W naszej ofercie pojawił się nowy produkt wiaty śmietnikowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami dobierzemy wiatę wg Państwa potrzeb. TopGroup jako producent wiat śmietnikowych będziemy mogli zaproponować różne rozwiązania i materiały do budowy wiaty na śmietniki. tak aby otoczenia domu, firmy czy Państwa osiedla były estetyczne, a kosze z odpadamy zabezpieczone. Nasze konstrukcje na wiaty śmietnikowe są ocynkowane i pomalowane wg Państwa potrzeb na dowolny kolor z palety RAL. Ściany wypełnione panelami- panele blachy powlekanej lub siatką lub blachą trapezową czy drewnem. Dach wykonany z blachy trapezowej.

Dane techniczne: wiaty śmietnikowe

  • wymiary: 4×6 m
  • konstrukcja ocynkowana pomalowana, malowana na RAL 9006
  • wejście na dłuższym boku, brama o szer. min. 3 m
  • dach pokryty blachą trapezową powlekaną
  • obudowa z paneli z blachy powlekanej

wiata śmietnikowa

Wiata śmietnikowa producent – zadbaj o porządek wokół posesji

Wiata na kontenery, to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na wyglądzie i estetyce otoczenia, wokół domu, posesji, czy biura. Pojemniki na śmieci, mówiąc delikatnie, nie stanowią najładniejszego krajobrazu, dlatego warto zadbać o to, aby odpowiednio je przysłonić. Oczekiwany efekt możemy osiągnąć przy pomocy wiaty na odpady, dostępnej w ofercie Toparchitektura.

Wiata na kontenery śmietnikowe –  funkcjonalność i estetyka

Praktycznie przy każdym prywatnym domu, posesji, bloku spółdzielczym czy deweloperskim, a także kamienicy, znajdują się kontenery na odpady. Wraz ze wzrostem świadomości i koniecznością segregowania śmieci, kontenerów pojawiło się coraz więcej. Nie da się jednak ukryć, że pojemniki na odpady, nie wyglądają atrakcyjnie. Wiata na kontenery, skutecznie zasłoni nieatrakcyjnie wyglądające pojemniki, dzięki czemu przestrzeń zyska, dużo lepszy wygląd.

Dbanie o estetykę, oczywiście jest bardzo ważne i w tej kwestii wiata śmietnikowa dostępna w naszym sklepie sprawdza się idealnie, jednak to jeszcze nie wszystko. Tego typu osłona jest także ogromnie funkcjonalna. Chroni wstawione pojemniki przed silnym wiatrem, podczas którego bardzo często zostają one przewrócone i ulegają zniszczeniu. Zadaszona wiata śmietnikowa dodatkowo zabezpiecza przed działaniem innych zjawisk atmosferycznych jak deszcz, śnieg, czy słońce. Wszystko to negatywnie oddziałuje na pojemniki. Problem znika, w chwili montażu wiaty na kontenery.

Producent wiat śmietnikowych – solidna i wytrzymała konstrukcja

Wiata na odpady dostępna w ofercie naszego sklepu jest gwarancją odpowiedniego zabezpieczenia pojemników, a także pozytywnie wpływa na estetykę.Konstrukcjia naszego produktu, została wykonana z wysokojakościowych ocynkowanych materiałów, które można pomalować w dowolnym kolorze z dostępnej w naszej ofercie palety RAL, dzięki czemu stworzymy spójna całość z innymi elementami architektur, np. wokół posesji, czy osiedla. Dach oraz boki wiaty na kontenery zostały wykonane z blachy powlekanej, co zapewnia wysoką odporność i stabilność.

Nasze wiaty śmietnikowe są stabilne i odporne na różne warunki atmosferyczne, dzięki czemu możemy cieszyć się ich bardzo dobrym wyglądem przez długie lata.

Wiata śmietnikowa cena

Jako producent wiat śmietnikowych, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, były funkcjonalne, bezpieczne i stabilne. Ceny większości produktów dostępnych w naszej ofercie, w tym także wiat śmietnikowych, są ustalane indywidualnie z klientem. Na ostateczną wycenę składa się między innymi wielkość, materiał pokrycia i boków konstrukcji, czy wybrany kolor z palety RAL. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108
Kategorie: Wiaty śmietnikowe

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik