Otworzyliśmy nowy dział dla naszych Klientów. Dział wyposażenie przedsiębiorstw to bogata oferta różnego rodzaju zabezpieczeń, barier ochronnych artykułów bezpieczeństwa pracy.

Produkty: odbojnice wózkowe, odbojnice magazynowe, ograniczniki parkingowe gumowe, bariery żółto-czarne, lustra magazynowe i wiele innych. jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię produktu skontaktuj się z nam!

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

odbojnice, zabezpieczenia narożników, ograniczniki parkingowe, słupki zabezpieczające,  punktowe elementy odblaskowe świetlne, separatory dróg, blokady parkingowe, kładki budowlane, maszyny do malowania pasów, bariery kątowe, bariery żółto-czarne z blachami ochronnymi, bariery kątowe od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem i katalogiem produktów.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik