Tablice informacyjne

 

 

       Tablice informacyjne służą do ułatwienia komunikacji pomiędzy administracją miejską a społecznością. Zostały wyposażone w specjalną, zamykaną gablotę dostępną w kilku wymiarach i wersjach kolorystycznych (elementy mocowań mogą być innego koloru niż cała tablica). 

Tablica na informacje w zależności od Państwa potrzeb może być wyposażona w tabliczkę tytułową (czystą bądź z napisem wskazanym na zamówienie).

Gablota informacyjna może być jedno lub dwustronna. W ofercie znajduje się opcja tablicy informacyjnej ściennej.

Zastosowano dekoracyjne mocowania oraz 4 gałki do wyboru z linii: CITY, AGORA, KULA, EUROPA. Daje to możliwość uzupełnienia o inne elementy architektury miejskiej z wybranej linii.

Tablice miejskie są idealnym narzędziem dostarczania informacji dotyczących wydarzeń kulturalnych, przekazywania ogłoszeń, obwieszczeń dla mieszkańców miasta czy wsi.

 

Posiadamy tablice informacyjne w następujących wzorach:(pełna oferta tablic dostępna w bezpłatnym katalogu wysyłanym do klienta na życzenie)

 

Tablica z tabliczką tytułową

Tablica bez tabliczki tytułowej

 

Tablica informacyjna ścienna

 

 

tablice informacyjne


Tablice informacyjne mają w codziennym życiu naprawdę duże znaczenie. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że tego typu tablice znacznie ułatwiają komunikację pomiędzy administracją miejską a mieszkańcami? W ofercie każdy znajdzie tablice informacyjne, które zostały wyposażone w zamykaną gablotę, która dostępna jest w kilku wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Na przykład można zamówić taką tablicę informacyjną, w której elementy mocowań mogą być innego koloru niż cała tablica. Tablica tego typu, wedle życzenia klienta, może być wyposażona w tabliczkę tytułową (czystą albo z napisem takim, jakie wskaże klient podczas zamówienia). Dostępna w ofercie gablota informacyjna może być jedno lub dwustronna.

tablice ogłoszeniowe


Tablice ogłoszeniowe dostępne są dzisiaj w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach. Wszystko zależy od indywidualnego zamówienia klienta. Tablice ogłoszeniowe mogą zawierać także np. tabliczkę tytułową. Może ona być czysta, albo zawierać napis zgodny z życzeniem klienta. Tablice ogłoszeniowe dostępne w ofercie to tablice jednostronne, jak również dwustronne. W ofercie znaleźć można także opcję tablicy ogłoszeniowej (informacyjnej) ściennej. W produkcji stosuje się dekoracyjne mocowania oraz cztery gałki do wyboru linii: CITY, AGORA, KULA, EUROPA. Tablice ogłoszeniowe świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Mogą być idealnym narzędziem do dostarczania informacji na temat wydarzeń kulturalnych, przekazywania ogłoszeń lub obwieszczeń dla mieszkańców wsi oraz miast.

Tablice informacyjne od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Tablice w naszej ofercie:

  • Tablica z tytułem
  • Tablica bez tytułu
  • Tablica ścienna

Cena tablic zależna jest od wybranego modelu.