Witamy na stronie producenta małej architektury i wiat –  www.toparchitektura.pl

Naszym celem jest przybliżenie i zaoferowanie rozwiązań nowoczesnych i najwyższej jakości, które wykorzystuje szeroko rozumiana architektura miejska. Mijamy je codziennie, korzystamy z nich, nie zwracając uwagi, ale niezmiernie ważne jest aby były niezawodne, estetyczne i spełniały swoje funkcje.

Elementy architektury miejskiej są na tyle wpisane w krajobraz każdej aglomeracji. Dlatego tak istotna jest nie tylko ich jakość, ale również atrakcyjność wizualna.

Architektura miejska to koncepcja oparta na najwyższych standardach, zapewnia produkty, spełniające wymagane normy i posiadające stosowne certyfikaty. Firma TopGroup to jedyny w Polsce producent wiat o różnorodnej funkcjonalności: wiaty przystankowe, wiaty dla palących oraz wiaty przemysłowe rowerowe. Specjalizujemy się w produkcji wiat nowoczesnych szklonych, od momentu zaprojektowania dostosowania do wymagań Klienta po sam montaż wiat. Nasza oferta na wiaty przystankowe, wiaty rowerowe, wiaty dla palących jest nieustannie poszerzana. Wprowadzamy nowe rozwiązania oszkleń i zadaszeń na wiaty przystankowe czy wiaty rowerowe.

Zakład produkujący m.in. tak ważne w krajobrazie miejskim barierki uliczne, które zapewniają bezpieczeństwo, czy na pozór zwykłe kosze przystankowe i kubły na śmieci, jest jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Europie. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i zautomatyzowany proces produkcyjny, przebiegający w oparciu o nowoczesne technologie CAO, GPAO i DAO. Nowość w ofercie to ławki drewniane z oparciem, ławki drewniane bez oparcia, kosze na śmieci drewniane (np kosze przystankowe). Jako producent architektury miejskiej, a zatem i producent ławek staramy się wprowadzać do oferty zarówno tradycyjne wzornictwo  jak i nowoczesne formy. Nasze ławki drewniane, ławki parkowe, ławki miejskie są doskonale rozpoznawane. Zajrzyj na naszą szeroką ofertę na: ławki miejskie, ławki żeliwne, ławki stalowe, a także ławki drewniane.

Wszystko to pozwala zaproponować najwyższą jakość tylko pozornie zwykłych produktów. Takich jak chociażby tablice informacyjne, wiaty bez których trudno dziś wyobrazić sobie przystanki, ławki dla oczekujących na tramwaj lub autobus, czy różnego typu stojaki rowerowe. Zabezpieczają one nieraz bardzo cenne nabytki wielbicieli rowerów.

Zakres rozwiązań, zarówno pod względem technologicznym jak i wizualnym, jest bardzo bogaty. Z założenia architektura miejska ma dawać szeroki wybór i jakość na najwyższym poziomie.

Dlatego nawet zwykłe słupki uliczne to bardzo zróżnicowany asortyment projektów i możliwości zastosowań. Tak, aby każde miejsce i zakątek aglomeracji miejskiej, miały szansę wyglądać estetycznie i cieszyć oczy przechodniów.

Nawet jeśli aranżujemy tzw. palarnie, wiaty przemysłowe są estetyczne i co równie istotne, zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Oddzielny aspekt stanowi odpowiednie i atrakcyjne eksponowanie reklam i informacji. Jakby nie patrzeć gabloty przystankowe reklamowe to kolejna istotna część tzw. miejskiej architektury.

Nasze produkty to bardzo atrakcyjne wizualnie i znakomite pod względem technologicznym gabloty zewnętrzne np. gabloty przystankowe – bezpieczne, zapewniające czytelną i wyraźną reklamę lub informację. Mogą być podświetlane, jeśli mają przekazywać np. szczególnie istotne komunikaty lub reklamy. Oczywiście są zabezpieczone przed ingerencją “osób niepowołanych” i niekorzystnym działaniem czynników pogodowych.

Gabloty wewnętrzne – nowoczesne, o interesującym designie. Znakomicie sprawdzają się w urzędach, instytucjach, hotelach lub innych obiektach użyteczności publicznej.

Propozycje, które chcemy przybliżyć i szczegółowo zaprezentować w dziale “PRODUKTY” gwarantują naprawdę szeroki wybór i dają możliwości atrakcyjnego zaaranżowania przestrzeni miejskich.

Toparchitektura to znany i ceniony producent gablot

W ofercie każdy klient znajdzie nowoczesne rozwiązania. To tylko wysoka jakość szeroko rozumianej architektury miejskiej. Codziennie przecież mijasz mnóstwo różnego rodzaju elementów architektury miejskiej. Są one nieodłączoną częścią każdej aglomeracji. Muszą one być zatem nie tylko bardzo dobre jakościowo, ale także atrakcyjne wizualnie. Sprawdź już dzisiaj tę szeroką ofertę, która zaskoczy  nie tylko doskonałą jakością wszystkich wykonywanych produktów, ale także ich różnorodnością (pod względem formy, kształtu, rozmiaru, kolorystyki) i atrakcyjną ceną. Wszystkie te produkty dają możliwość atrakcyjnego zaaranżowania przestrzeni miejskich.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik