BARIERKA HARMONIJKOWA


SPRAWDŹ NOWOŚCI:  OFERTĘ WYPOSAŻENIE PRZEDSIĘBIORSTW 

Barierki nożycowe / barierki harmonijkowe proste mają za zadanie poprawę bezpieczeństwa na budowie. Barierki nożycowe są rozciągane do 3 m.

Dane techniczne barierek nożycowych – harmonijkowych:

 • barierki wykonane ze stali
 • barierki lakierowane czerwono-białe lub żółto-czarne
 • barierki rozciągane do 3 m
 • śr. nóżki 30 mm słupka 25 mm
 • waga barierki 8 kg

Barierka nożycowa

Barierka harmonijkowa

Opcje barierek
nr kat.
Barierki nożycowe / harmonijkowe proste- żółto-czarne (3m)100105
Barierki nożycowe / harmonijkowe proste biało-czerwone (3m)100100

Barierki harmonijkowe PVC rozciągane do 2.2 m – nr kat. 100101

  Barierki nożycowe rozciągane – Cena, Cennik

  Cena barierek zależna jest od wybranego modelu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów oferty i cen.

  • Barierki harmonijkowe wykonana z PVC
  • Wysokość barierki 1100 mm
  • Oba końce bariery nożycowej mogą być wypełnione piaskiem lub wodą dla zwiększenia stabilności bariery

  Bariera nożycowa składana

  Bariera harmonijkowa składana

  Opinie klientów o naszych barierkach / barierach nożycowych harmonijkowych:

  “Kupiona barierka spełnia swoje zadania. Pracownicy są zadowoleni z nowego zakupu. Pozdrawiamy”

  Marek, Bolesławiec

  “Dobrze współpracuje się z producentem TopGroup. Warto było zakupić bariery nożycowe. Polecam”   

  Kamil, Kalisz

  “Bardzo jesteśmy zadowoleni ze skorzystania z oferty tej firmy. Zebraliśmy wiele ofert pod kątem barierek, które zamierzaliśmy wymienić. Oferta firmy wyglądała tanio jednak skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni że wybór padł na TopGroup. Cena dobra, umowa dobra, czas dostarczenia zamówienia szybki. “ 

  Damian, Elbląg

   “Zakupiliśmy bariery nożycowe w firmie TopGroup. Było dużo obaw czy odpowiedia firma ale ostatecznie wybór padł na tego producenta. Dzisiaj jesteśmy zadowoleni że wybraliśmy producenta TopGroup ponieważ było tanio, cena także jedna z lepszych.”

  Wojciech, Ustka

  “Zakupione barierki spełniają nasze oczekiwania. Chętnie skorzystamy z oferty producenta TopGroup w przyszłości.”

  Jan, Katowice

  “Ciężko jest znaleźć rzetelną firmę, która wykona swoją pracę według umowy. W przypadku TopGroup nie mamy żadnych uwag. Zamówione barierki typu nożyce spełniają nasze oczekiwania i jesteśmy zadowoleni ze współpracy” 

  Jakub, Olsztyn

  “Zakupione niedawno bariery spełniają nasze oczekiwania. Do zakupu skłoniła nas bardzo dobra oferta firmy, tanie produkty od producenta. Dziękujemy za współpracę”

  Jan, Zamość

  “Warto współpracować z firmą TopGroup. Z naszej perspektywy podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta. Fachowa pomoc, można liczyć na rabat. Zakupione bariery służą nam do dzisiaj.”

  Paweł, Warszawa

  “Zakupiliśmy bariery nożycowe od TopGroup ponieważ skłoniła nas najlepsza oferta na rynku. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do produktu. Przystępna cena, dobra jakość i fachowa pomoc.

  Dawid, Rzeszów

  “Cenimy sobie współpracę z takimi firmami jak TopGroup ponieważ wywiązali i nadal wywiązują się z  dostarczania nam barierek i nie tylko. Dziękujemy Pani Marcie za kompleksowe podejście do tematu a nie jesteśmy łatwym klientem” 

  Roman, Suwałki

  “Trafiliśmy na Państwa barierki poprzez ofertę w internecie. Pomimo wahań (w końcu nie znaliśmy się) postanowiliśmy rozpocząć współpracę. Najpierw kilka barier harmonijkowych aby zobaczyć ich jakość. Po pierwszym zakupie zostaliśmy stałym klientem” 

  Sylwester, Łódź

  “Bariery rozciągane służą naszym pracownikom do dzisiaj. Dziękujemy za dobrą współpracę i pozdrawiamy :)” 

  Anna, Radom

  “Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Z zakupionych barierek harmonijkowych rozciąganych korzystamy do dzisiaj.” 

  Piotr, Piotrków Trybunalski

  Barierka nożycowa harmonijkowa – oferta

  Barierki nożycowe czy też barierki harmonijkowe, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba wyznaczenia, ograniczenia konkretne strefy. Ich konstrukcja, prostota wykonania oraz łatwość transportowania z miejsca na miejsce sprawia, że produkt jest niezwykle efektywny i doskonale sprawdzi się w firmach przemysłowych, czy na budowach. Przedstawiamy Państwu trwałe i funkcjonalne bariery nożycowe z naszej oferty.

  Bariera harmonijkowa – zorganizuj przestrzeń według potrzeb

  Barierki nożycowe to bariery ochronne, które zorganizują przestrzeń, wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. W firmach przemysłowych wykorzystać możemy barierki harmonijkowe do wyznaczenia stanowiska pracy, miejsca załadunku i rozładunku towaru, czy strefy bezpieczeństwa. Tego typu bariery sprawdzają się także doskonale na budowie, czy przy drobnych pracach budowlanych, kiedy należy oddzielić strefę prac budowlanych od miejsc pozbawionych ryzyka.

  Solidne i bezpieczne bariery nożycowe

  Bariery nożycowe, czy też częściej spotykane pod nazwą bariery harmonijkowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wykonane zostały, przede wszystkim z bezpiecznych materiałów, jak stal, czy wysokogatunkowe PVC. Barierki harmonijkowe wykonane ze stali dostępne są w kolorze czarno-żółtym oraz kolorze biało-czerwonym, dzięki czemu są widoczne z dużej odległości, co wpływ na ich bezpieczeństwo. Bariery nożycowe z PVC posiadają specjalne uchwyty ułatwiające ich transport, występują w kolorze czerwonym z białymi pasami, a możliwość ich dodatkowego wypełnienia piaskiem lub wodą pozytywnie wpływa na zwiększenie stabilności.

  Niezależni czy zdecydują się Państwo na barierki harmonijkowe ze stali, czy PVC, będą one odporne na różne warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

  Barierki nożycowe – szybko i praktycznie

  Zorganizowanie przestrzeni dzięki barierom nożycowym, jest proste, szybkie, a przede wszystkim skuteczne. Postawienie tego typu ogranicznika nie wymaga dużo czasu i dużego nakładu pracy. Barierki nie montujemy na stałe, a ich waga nie przekracza 8 kg, dlatego ich przenoszenie z jednego miejsca w inne nie stanowi problemu. Kiedy bariery nożycowe nie są użytkowane, można je swobodnie złożyć, ułatwiając tym samym ich przechowywanie, oszczędzając przy tym miejsce magazynowe. Barierki harmonijkowe wykonane ze stali rozciągają się do 3 metrów, a odpowiednia średnica nóżki, zapewnia większą stabilność.

  Oferowane przez nas produkty, nie wymagają specjalnego podłoża, ich rozkładanie jest na tyle proste, że sprawdzą się również w sytuacji, w której należy szybko i skutecznie ogrodzić i zabezpieczyć dany obszar.

  W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania, zaproponujemy najlepsze rozwiązania i korzystne ceny, które u nas zawsze, idą w parze z najwyższą jakością.

  Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

  Napisz do nas

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik