• Słupki parkingowe

Proponujemy Państwu nowoczesne systemy zabezpieczeń –  blokady parkingowe. Prezentowane blokady parkingowe to produkty najwyższej jakości. Każda blokada parkingowa wykonana została z rurek stalowych i wyposażona w odblaskowe taśmy. Dzięki ich zastosowaniu unikną Państwo wjazdu na swojej strefie parkowania przez inne pojazdy. Blokady parkingowe PROCITY to doskonałe rozwiązanie dla parkingów zarówno strzeżonych jak i nie. Blokady parkingowe dostępne są w w kilku wariantach wzorów, wymiarów i różnych wersjach kolorystycznych
 • Blokady parkingowe:

Blokady parkingowe od producenta TopGroup. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem. Blokady parkingowe w naszej ofercie:
 • Blokada BPE
 • Blokada KLASYCZNA
 • Blokada parkingowa TGR B1
 • Blokada parkingowa TGR B2
 • Blokada parkingowa TGR B3
 • Blokada parkingowa TGR B4
Cena blokad parkingowych zależna jest od wybranego modelu.

 • Producent blokad parkingowych

Blokady parkingowe to skuteczne rozwiązanie, jeśli zachodzi potrzeba zabezpieczenia konkretnego miejsca przed niechcianymi gośćmi. Blokady parkingowe, a także słupki parkingowe dostępne w naszej ofercie, najlepiej spełniają to zadanie, dlatego, jeśli potrzebujemy zabezpieczyć przed wjazdem miejsce parkingowe, warto postawić na najprostsze rozwiązanie.

 • Blokada parkingowa – kiedy i gdzie można ją ustawić?

Nie każdy i nie wszędzie może pozwolić sobie na postawienie blokady parkingowej. Tego typu słupki parkingowe czy wspomniane blokady, najczęściej stawiane są przez osoby, które wykupiły miejsce parkingowe, np. na osiedlu. Przez firmy zabezpieczające dostęp do konkretnych miejsc parkingowych, możemy je spotkać również przy hotelach, czy budynkach użyteczność publicznej, przy których blokady parkingowe wyznaczają miejsca dla zatrudnionych pracowników.

Samodzielne postawienie tego typu zabezpieczenia, bez zgody właściciela posesji, zarządcy drogi, czy gminy, może skutkować jej natychmiastowym demontażem, a nawet mandatem. Dlatego, jeśli nie jesteśmy zarządcą, lub właścicielem drogi należy przed postawieniem blokad parkingowych wystosować prośbę o zgodę, aby nie narazić się na nieprzyjemności. Właściciel posesji czy drogi natomiast może postawić tego typu zaporę bez zgodny, warto jednak pamiętać, że nie może ona w żaden sposób wpływać, bądź utrudniać ruchu.

 • Producent systemów parkingowych – oferta i cena

W ofercie sklepu znajdą Państwo blokady parkingowe, różniące się wyglądem, wzorem, wielkością oraz kolorem, wszystko po to, aby mogli Państwo dobrać zaporę parkingową zgodną z oczekiwaniami. Wszystkie nasze blokady natomiast zostały wyprodukowane z wysoce odpornych na warunki atmosferyczne rurek stalowych. Zastosowane odblaskowe elementy, zwiększają widoczność blokady, szczególnie nocą. Blokady parkingowe zamykają się na kłódkę, co daje gwarancję skuteczności ochrony miejsca przed niepożądanymi osobami. Nasze produkty przede wszystkim spełniają najlepiej swoje zadanie, a do tego cechuje je wysoka odporność oraz prosty montaż. Zapory dostępne w sklepie można zamontować samodzielnie przy pomocy śrub lub specjalnych kołków. Montaż zgodnie z instrukcją nie powinien przysporzyć problemu i nie zajmie dużo czasu, a sama konstrukcja będzie niezwykle stabilna, o co zadbaliśmy w procesie produkcji.

 • Słupki parkingowe – skuteczny sposób na problem z zajmowanym miejscem parkingowym

Posiadanie własnego, wykupionego miejsca parkingowego, nie jest równoznaczne z tym że nie będzie ono zajmowane przez osoby, które nie będą wiedzieć, że jest ono prywatne. Dlatego, aby uniknąć tego typu sytuacji, najprościej będzie zastosować, dostępne w naszym sklepie słupki parkingowe, jak np. blokada BPE czy TGR B1. Otwierając każdorazowo przy naszym wyjeździe z miejsca parkingowego blokadę parkingową, poinformujemy innych kierowców, że dane miejsce jest prywatne. Bardzo proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik