Posiadamy w swojej ofercie gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnętrzne. Dostępne są w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych. Tradycyjnie posiadają drzwi otwierane na bok. Natomiast niektóre z modeli mają możliwość otwierania drzwi w górę, bądź przesuwane sprawdzające się w wąskich korytarzach.

Każda gablota informacyjna posiada zamek bezpieczeństwa na 2 klucze. Dostępne wersje oszkleń to: plexi odporne na uderzenia, odporne na dewastacje oraz szkło bezpieczne. Gabloty zewnętrzne są uszczelnione, co zapobiega kondensacji pary wodnej. Dostępne wersje wykończeń: anodowane (srebrne) oraz pomalowane wg naszej palety RAL.

Gablota zewnętrzna może być wbetonowana do podłoża bądź przymocowana do płytek w zależności od dobranych do gabloty słupków.

W celu otrzymania pełnej oferty gablot prosimy o kontakt!

Pełna oferta gablot dostępna jest w bezpłatnym katalogu produktów wysyłanym na życzenie klienta!

gabloty wewnętrzne

Gabloty WEWNĘTRZNE

gabloty zewnętrzne

Gabloty ZEWNĘTRZNE

pomoce informacyjne

Pomoce informacyjne

Niezwykle przydatne w codziennym życiu. Mogą znajdować się wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Obecnie gabloty informacyjne można otrzymać w wielu formach, rozmiarach czy kształtach. Ale to nie wszystko. Oferta jest bardzo szeroka. Tradycyjne, standardowe gabloty informacyjne otwierane są z boku. Ale ciągle produkowane są nowe, nietypowe gabloty. Można jest otwierać na przykład do góry albo przesuwać na bok. Taka forma zdecydowanie sprawdza się w wąskich korytarzach. Profesjonalne gabloty informacyjne posiadają odpowiednie zamki bezpieczeństwa. Obecnie dostępnych jest wiele wersji oszkleń, to na przykład plexi, które odporne jest na uderzenia czy tzw. szkło bezpieczne. Bardzo ważne jest także to, że gabloty umieszczane na zewnątrz są bardzo dobrze uszczelnione. Wszystko po to, aby zapobiec zaparowaniu.

Gabloty informacyjne Vitincom

Vitincom – to profesjonalne i odpowiednie w każdej sytuacji profesjonalne gabloty informacyjne. Oferta dotycząca tego typu produktów jest bardzo szeroka i każdy klient z całą pewnością znajdzie to, czego konkretnie potrzebuje. W ofercie znajdują się między innymi gabloty informacyjne zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te pierwsze są w odpowiedni sposób uszczelnione, aby szyba nie ulegała zaparowaniu. Wewnętrzne gabloty otwierane są tradycyjnie z boku, ale produkowane są także takie gabloty, które posiadają drzwi otwierane w górę, albo przesuwane, co jest szczególnie przydatne w wąskich korytarzach. Gabloty informacyjne Vitincom posiadają różnorodne wersje oszkleń, na przykład odporne na dewastacje plexi czy szkło bezpieczne. Dostępne są także różne wersje wykończeń, na przykład anodowane czyli srebrne czy też pomalowane wg palety RAL.

Top Group Vitincom® – to jedyny w Polsce producent gablot informacyjnych: gablot ogłoszeniowych, gablot reklamowych, tablic informacyjnych o tak szerokiej gamie wzornictwa, gablot z systemem bezzawiasowym.

Gabloty informacyjne i reklamowe Vitincom od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Gabloty w naszej ofercie:

  • Pomoce informacyjne
  • Gabloty wewnętrzne
  • Gabloty zewnętrzne

Cena gablot zależna jest od wybranego modelu.

Nasze gabloty realizujemy w całej Polsce:

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Dolnośląskie – Wrocław

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz i Toruń

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Lubelskie – Lublin

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Lubuskie – Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Łódzkie – Łódź

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Małopolskie – Kraków

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Mazowieckie – Warszawa

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Opolskie – Opole

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Podkarpackie – Rzeszów

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Podlaskie – Białystok

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Pomorskie – Gdańsk

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Śląskie – Katowice

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Świętokrzyskie – Kielce

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Wielkopolskie – Poznań

– gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnetrzne Zachodniopomorskie – Szczecin

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik