Posiadamy w swojej ofercie gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnętrzne. Dostępne są w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych. Tradycyjnie posiadają drzwi otwierane na bok. Natomiast niektóre z modeli mają możliwość otwierania drzwi w górę, bądź przesuwane sprawdzające się w wąskich korytarzach.

Każda gablota informacyjna posiada zamek bezpieczeństwa na 2 klucze. Dostępne wersje oszkleń to: plexi odporne na uderzenia, odporne na dewastacje oraz szkło bezpieczne. Gabloty zewnętrzne są uszczelnione, co zapobiega kondensacji pary wodnej. Dostępne wersje wykończeń: anodowane (srebrne) oraz pomalowane wg naszej palety RAL.

Gablota zewnętrzna może być wbetonowana do podłoża bądź przymocowana do płytek w zależności od dobranych do gabloty słupków.

W celu otrzymania pełnej oferty gablot prosimy o kontakt!

Pełna oferta gablot dostępna jest w bezpłatnym katalogu produktów wysyłanym na życzenie klienta!

Niezwykle przydatne w codziennym życiu. Mogą znajdować się wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Obecnie gabloty informacyjne można otrzymać w wielu formach, rozmiarach czy kształtach. Ale to nie wszystko. Oferta jest bardzo szeroka. Tradycyjne, standardowe gabloty informacyjne otwierane są z boku. Ale ciągle produkowane są nowe, nietypowe gabloty. Można jest otwierać na przykład do góry albo przesuwać na bok. Taka forma zdecydowanie sprawdza się w wąskich korytarzach. Profesjonalne gabloty informacyjne posiadają odpowiednie zamki bezpieczeństwa. Obecnie dostępnych jest wiele wersji oszkleń, to na przykład plexi, które odporne jest na uderzenia czy tzw. szkło bezpieczne. Bardzo ważne jest także to, że gabloty umieszczane na zewnątrz są bardzo dobrze uszczelnione. Wszystko po to, aby zapobiec zaparowaniu.

Gabloty informacyjne od TopGroup

To profesjonalne i odpowiednie w każdej sytuacji profesjonalne gabloty informacyjne. Oferta dotycząca tego typu produktów jest bardzo szeroka i każdy klient z całą pewnością znajdzie to, czego konkretnie potrzebuje. W ofercie znajdują się między innymi gabloty informacyjne zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te pierwsze są w odpowiedni sposób uszczelnione, aby szyba nie ulegała zaparowaniu. Wewnętrzne gabloty otwierane są tradycyjnie z boku, ale produkowane są także takie gabloty, które posiadają drzwi otwierane w górę, albo przesuwane, co jest szczególnie przydatne w wąskich korytarzach. Gabloty informacyjne posiadają różnorodne wersje oszkleń, na przykład odporne na dewastacje plexi czy szkło bezpieczne. Dostępne są także różne wersje wykończeń, na przykład anodowane czyli srebrne czy też pomalowane wg palety RAL.

TopGroup – to producent gablot informacyjnych: gablot ogłoszeniowych, gablot reklamowych, tablic informacyjnych o tak szerokiej gamie wzornictwa, gablot z systemem bezzawiasowym.

Cena gablot zależna jest od wybranego modelu.

Gabloty informacyjne – zastosowanie

Gabloty informacyjne wewnętrzne, jak również gabloty informacyjne zewnętrzne, dostępne w naszym firmowym sklepie mogą Państwu posłużyć, jako element do przekazywania ważnych informacji, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. W dobie internetu i szybkiej komunikacji, gabloty informacyjne mogą się wydawać reliktem przeszłości, jednak nic bardziej mylnego. Nie zawsze możemy dotrzeć do wszystkich zainteresowanych osób, np. ze względu na brak danych kontaktowych, także dotarcie z informacją do dużej liczby osób, może generować dodatkowe koszty. Tablice informacyjne zewnętrzne, jak również gabloty wewnętrzne są doskonałym miejscem do przekazywania ważnych informacji.

Gdzie można postawić gabloty informacyjne zewnętrzne?

  • Przy budynkach użyteczności publicznej

  • Przy firmach i prywatnych przedsiębiorstwach

  • Przy parkach krajobrazowych, lasach

  • Przy ratuszu

  • Przy przystankach

Gdzie można zawiesić gabloty informacyjne wewnętrzne?

  • Wewnątrz budynków użyteczności publicznej

  • W budynkach mieszkalnych spółdzielni mieszkaniowej, czy deweloperów

  • W budynkach firmowych

  • W salach konferencyjnych

Zalety gablot informacyjnych wewnętrznych i tablic informacyjnych zewnętrznych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór, produktów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, odpornych na użytkowanie, a także w przypadku gablot zewnętrznych warunki atmosferyczne w tym parowanie szyby.

Dlaczego warto postawić na nasze gabloty informacyjne?

Gabloty informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne stanowią klarowny środek do przekazania informacji. Prosta, estetyczna konstrukcja, dużo lepiej sprawdzi się wewnątrz budynku, niż tablice niezamykane, nie tylko będąc bardziej estetyczną, ale również zabezpieczającą informację przed zniszczeniem, czy zerwaniem.

Gabloty informacyjne możemy wykorzystać także, do promowania wydarzeń, które odbywają się w mieście, czy do opisania ciekawych historii dotyczących np. zabytku. Dodatkowo z łatwością dopasują Państwo nasze produkty do infrastruktury, dzięki możliwości wybrania odpowiedniej wielkości i kolorystyki. Każda z naszych gablot wewnętrznych i zewnętrznych jest zamykana, co zapobiega jej dewastacji.

Gablota informacyjna zewnętrzna i wewnętrzna- cennik

Cennik naszych produktów jest uzależniony od konkretnych parametrów, wybranego modelu, wielkości gabloty wewnętrznej i zewnętrznej oraz koloru. Wszystkie nasze produkty staramy się dopasować indywidualnie, tworząc konkretny wyjątkowy projekt, dlatego cennik jest ustalany z Państwem osobiście. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

Producent gablot informacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych - gabloty reklamowe

Jesteśmy renomowanym producentem gablot informacyjnych, w tym tablic informacyjnych zewnętrznych oraz gablot reklamowych. Nasze produkty są przeznaczone do wykorzystania w różnych miejscach, takich jak szkoły, instytucje publiczne, muzea, galerie, placówki kulturalne i wiele innych.

Nasze gabloty informacyjne są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia im trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Dbamy o estetyczny wygląd naszych produktów, aby doskonale komponowały się z otoczeniem i prezentowały informacje w atrakcyjny sposób.

Nasze gabloty informacyjne są funkcjonalne i dostosowane do różnych potrzeb. Oferujemy różne rozmiary, rodzaje zamknięć, opcje podświetlenia i wiele innych funkcji.

Jesteśmy elastycznym producentem i jesteśmy gotowi dostosować nasze gabloty informacyjne do indywidualnych potrzeb klienta, jeśli chodzi o rozmiar, kształt, kolor czy inne szczegóły.

Nasze produkty są bezpieczne w użytkowaniu i umożliwiają ochronę prezentowanych materiałów przed czynnikami atmosferycznymi oraz nieuprawnionym dostępem.

Jeśli potrzebują Państwo gablot informacyjnych, tablic informacyjnych zewnętrznych lub gablot reklamowych, zachęcamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i dostosować rozwiązanie do Państwa potrzeb. Nasze produkty pomogą w efektywnym prezentowaniu informacji oraz promocji różnych treści i wydarzeń.

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik