Tablice  reklamowe to kolejne narzędzie spełniające funkcję łącznika pomiędzy administracją a społecznością miejską. Duża płaszczyzna reklamowa pozwala na zamieszczenie plakatów reklamowych, informacji o wydarzeniach kulturalnych w miastach.

Tablice na reklamę mogą być uzupełnieniem do tablic informacyjnych, gdyż można je połączyć w jedną całość poprzez zastosowanie dodatkowego słupka. Reklama w mieście będzie bardziej widoczna i szybciej dotrze do odbiorcy.

Obecnie tablice miejskie odgrywają strategiczną rolę. Stanowią doskonałe narzędzie komunikacyjne.

W naszej ofercie znajdują się również tablice ścienne, przeznaczone dla miejsc, gdzie niemożliwe jest umieszczenie jej na chodniku, czy placu.

Oferta obejmuje następujące tablice reklamowe:  (pełna oferta dostępna w bezpłatnym katalogu wysyłanym do klienta na życzenie)

Tablica z tabliczką tytułową

 Tablica bez tabliczki tytułowej

tablice reklamowe

Tablice reklamowe to kolejne narzędzie, które odgrywa ogromną rolę jako łącznik pomiędzy mieszkańcami miasta a jego administracją. Płaszczyzna reklamowa jest spora, a to pozwala na zamieszczanie plakatów reklamowych czy też informacji o wydarzeniach kulturalnych w miastach. Tablice reklamowe bardzo często są uzupełnieniem tablic informacyjnych. Można je ze sobą połączyć za pomocą dodatkowego słupka. Reklama w mieście będzie o wiele bardziej czytelna i widoczna, a to sprawi iż szybko trafi do odbiorcy. Dzisiaj tablice reklamowe odgrywają strategiczną rolę. Cenione przede wszystkim jako skuteczne narzędzie komunikacyjne.

Tablice informacyjne od producenta Top Group. Zapytaj o cenę, zapoznaj się z cennikiem.

Tablice w naszej ofercie:

  • Tablica reklamowa z tytułem
  • Tablica reklamowa bez tytułu
  • Tablica reklamowa ścienna

Cena tablic zależna jest od wybranego modelu.

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem tel. +48 775 462 108

Napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest TopGroup - Niemysłowice 154, 48-200 Prudnik